Co je to sourozenecká křivda, netuší čtenářka Pavla, která k dnešnímu tématu napsala velice pozitivní příspěvek. S bratrem si vždy notovali, a to i přes to, že měli společný pokoj.

Je tu další z optimistických příspěvků k dnešnímu trochu pochmurnému tématu: Sourozenecké křivdy. Tento napsala čtenářka Pavla.


Tak já mám s bráchou super vztah a jsme do dneška spiklenci proti všem a držíme pořád spolu, i když každý už má svou rodinu :-) Jsme od sebe 2 roky, já jsem mladší. S bráchou jsme si hráli společně, i když už jsme měli každý své kamarády, které tímto se spojili a jsme teď velká parta, která i v tomto hektickém světě společně s pravidelností setkává a podniká různé akce. Je to sice čím dál více složitější, protože pomalu každý zakládá rodinu, ale snažíme se držet hesla, že na přátele si musí udělat čas. Ale nechci odvádět od tématu. Prostě mám bráchu, na kterého se mohu kdykoliv spolehnou a moc ráda vzpomínám na naše neustále šachy machy s nábytkem v našem společném pokojíčku - nedávno mě rozesmálo, že si švagrová povzdechla, že ji její manžel udělal reorganizaci v pokoji - no jo, co se v mládí naučíš, ve stáří jako bys našel :-)

Pavla

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21. října 2011: Sourozenecké křivdy

  • Co jste nemohla své sestře či svému bratrovi odpustit?

Zavzpomínejte s magazínem ŽENA-iN.cz na sourozenecké křivdy. Na ty humorné, které vyvolají po letech úsměv na tváři, i na ty nesmazatelné, které si nejspíš ponesete celý život a vznáší se nad vaším sourozeneckým vztahem jako temný stín. Své příspěvky mi posílejte na e-mailovou adresu níže. Pokud chcete mít šanci na získání dárku, totiž konvice na čaj či kávu Fizzy od Tescomy, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

Uzávěrka zasílání příspěvků je 21. 10. 2011 ve 14.30 hodin.

fizzy

Reklama