Hezký příspěvek poslala čtenářka s nickem Ms.Luccy. Už jako malá se ráda strojila a zůstalo ji to dodnes.

Hezké pondělí,
už jako malá jsem byla štěstím bez sebe, když mě oblékli do roztomilých šatiček nebo do barevné sukně. Nesnášela jsem teplákové soupravy nebo šusťáky. A láska k módě a hezkému oblečení mi zůstala dodnes. Nakupování je moje nejoblíbenější záliba a v obchodech bych strávila klidně i celý týden :) Oblečení si většinou v krámech vybírám sama, protože je pro mě důležité, abych se v něm cítila dobře. Když se ale nemůžu rozhodnout, tak požádám o radu svého přítele nebo kamarádku, kteří mi už hodněkrát dobře poradili.

Mám ráda oblečení veselých barev, teď v létě nosím hlavně neonové barvy. Přes léto mi jsou nejpohodlnější šaty a sukně, které bych nejraději nosila celý rok. Lodičky, nebo různé boty na jehlách většinou vyměním za pohodlné baleríny nebo sandálky, takže na podpatkách vyrážím jen na speciální události. Ráda nosím hezké, moderní oblečení, které k sobě ladí, a tepláky si nechávám jen na doma.

Myslím si, že každý by si měl aspoň trochu dávát záležet na tom, jak vypadá. Zas tak časově náročné to není a člověk pak působí mnohem lepším dojmem, když má na sobě něco slušivého, než když vypadá jako hastroš :) Už jsem párkrát zaslechla, jak si někteří lidé stěžovali, že se nemůžou oblékat hezky, protože nemají moc peněz. Myslím si ale, že to není vůbec pravda, protože i v sekáčích nebo u vietnamců se dají najít hezké kousky.
Nezáleží přece na tom, kolik oblečení stojí, jen na tom, aby to k sobě ladilo :)

Ms.Luccy

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________

Ano, to je pravda. Hezky se dají sladit i levné kousky a naopak – i v drahém a značkovém zboží může člověk někdy vypadat jak hastroš, když nemá vkus a styl. To pak ani ponechaná cedulka nestačí :)
Děkuji, že jste napsala, mějte krásný den ve slušivém oblečení
Saša

Téma dnešního dne: To mám ráda, to mi sluší

  • V čem se cítíte nejlépe?
  • Nákupem jakého oblečení jste si udělala největší radost?
  • Je nějaký kousek oblečení, po kterém už dlouho toužíte?
  • Nakupujete podle poslední módy, nebo spíš podle vlastního vkusu a také finančních možností?
  • Umíte si na sebe něco ušít?
  • Mluví vám do oblečení váš partner / manžel?

Téma je to široké a krásně ženské…
Tak pište, pište a posílejte fotografie

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem:
luxusní kosmetikou Dove

DOVE

Reklama