Bulvár

Možná přijde i pan Darcy

Přijměte pozvánku na seminář věnovaný tancům z doby Jane Austen. Proběhne v neděli 12. červan 2011 v Bílovicích nad Svitavou. Pozvánku zaslala naše brněnská dopisovatelka Jitka.

12. června 2011 proběhne od 13:30 do 17:30 v tanečním sále Obecní hospody v Bílovicích nad Svitavou workshop věnovaný tancům z doby Jane Austen. Vedení bude mít na starost Kateřina Doležalová, která se touto problematikou zabývá a už jeden úspěšný seminář v Bílovicích uvedla. Jakožto pamětnice březnového semináře vám mohu slíbit příjemný a pohodový den plný krásných a vznosných tanců. Naučíte se něco nového, odpočinete si od všedních starostí a skvěle se pobavíte v usměvavém mladém kolektivu. Tance nejsou fyzicky náročné a není potřeba žádné zvláštní oblečení, bohatě postačí dlouhá sukně. Stejně tak není nutné přivézt si s sebou vlastního pana Darcyho, dvojice se střídají a díky „nekontaktnosti“ tanců není problém tančit s ženou. Přátelská je i cena, protože na místě se platí symbolických 200 korun.

darcy

Takže, pokud máte rádi společné tance v pohodové atmosféře, tak si tuto příležitost určitě nenechte ujít. Bližší informace najdete na webu www.janeaustenbrno.blogspot.com.

Agnetka Jitka

   
09.06.2011 - Kultura - autor: (red)

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme