Kdo miluje módu, trendy a především vlasy, ten by rozhodně neměl chybět na slavnostním vyhlášení cen Czech & Slovak Hairdressing Awards 2013. Třináctý ročník této prestižní a nezávislé soutěže přivede do Prahy už v květnu 2014 nejvýznamnější osobnosti nejen české a slovenské kadeřnické scény.

Mimo jiné se můžete těšit na vlasovou show, ve které Vás tým Schwarzkopf Professional provede nejaktuálnějšími trendy a novinkami na první pololetí roku 2014. Stejně jako tomu bylo v minulých letech totiž budou představeny trendy Essential Looks od Schwarzkopf Professional pro jaro a léto 2014.

Kadeřnickou show, k příležitosti uvedení do Kadeřnické síně slávy, připravuje také trojnásobná vítězka a současná držitelka titulu Kadeřník roku Jana Burdová. „Téma show mám v hlavě už dlouho. Vlastně mám dvě, ale rozhodnutí bude záležet také na penězích, které se podaří díky partnerům dát dohromady. Vlasová show je jako film, má-li mít vysokou úroveň, musí mít i odpovídající rozpočet. Víc Vám zatím neprozradím,” říká o své připravované show Jana Burdová.

FOTOGALERIE:

To ale není vše. „Galavečer letošního ročníku se ponese ve slavnostním duchu. Hosty večera čeká večeře u kulatých stolů, krásné a inspirativní vlasové show, vystoupení známých umělců a samozřejmě i oslavy vítězů jednotlivých kategorií. Na slavnostní předávání cen dorazí známé osobnosti z módního či uměleckého světa i zahraniční špičky kadeřnické branže. Kdo, to zatím nemůžeme prozradit. Už nyní ale mohu říct, že to bude opravdu jedinečný večer, který tým Schwarzkopf Professional již nyní intenzivně připravuje,“ říká Lucie Záhorcová, PPS Manažerka Schwarzkopf Professional a organizátorka soutěže.

A jak tato prestižní a nezávislá soutěž, která vyvrcholí právě zmíněným galavečerem, probíhá? Od prvního července až do konce listopadu se mohou přihlašovat kadeřníci z celé České republiky a ze Slovenska, bez ohledu na značku, se kterou pracují. Ti pak soutěží se svými speciálně vytvořenými kolekcemi ve třinácti kategoriích jako je například Dámský komerční účes, Kolorista, Avantgarda nebo třeba Objev roku. V lednu 2014 pak zasedne odborná a novinářská porota a výsledky budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru v Praze, který se uskuteční 3. května v Průmyslovém Paláci v Praze.

Kde se můžete do soutěže přihlásit?

Soutěžící mohou posílat přihlášky a své práce od 1. července až do 30. listopadu 2013. Musí jít o práce vytvořené exkluzivně pro Czech and Slovak Hairdressing Awards 2013 odpovídající všem soutěžním pravidlům. Více o podrobných podmínkách a pravidlech naleznou soutěžící na webových stránkách www.hdainfo.eu.

Reklama