Poslední příspěvěk, který nám k dnešnímu tématu přišel, je od čtenářky s nickem Prababka - speed dating sice na vlastní kůži nezažila, ale věří, že by tam mohl potkat tu pravou její syn, který na seznamování běžným způsobem nemá kvůli časově náročné práci čas.

Dobrý den,

navrhovaný způsob seznámení – v době mého mládí samozřejmě nepoužívaný – nezavrhuji. Mám totiž syna, který se mi narodil v letech, kdy už jsme byli manžel a já prarodiči, ale zmiňovaný mladý muž je nezadaný. Myslím, že i ta „rychlovka“ by ukázala, že je protějšek docela vtipný, má postřeh a výmluvnost, třeba by to zabralo. Trochu posmutněle si musím postěžovat, že on si může namluvit maximálně sličnou čerpadlářku, když bude brát naftu do auta, pokud oba najdou pár minut na popovídání. Práce mého syna je totiž natolik náročná na čas, že by možná toto organizované setkání mohl přičinit zázrak. Zdravím všechny, které už nemusejí spoléhat na speed dating.

Prababka

 Pozn. redakce: text neprošel redakční korekturou.

Milá čtenářko, děkuju za příspěvěk i vám. Synovi držím palce, ať tu pravou brzy najde! Práce přece není všechno :)

A téma dnešního dne? Speed dating neboli rychlé rande

  • Máte s tímto způsobem seznámení nějakou zkušenost?
  • Vyzkoušela byste speed dating?
  • Zkusila to některá z vašich kamarádek? Jak se jí to líbilo?
  • Slyšela jste o někom, kdo si našel díky speed datingu životního partnera?
  • Myslíte si, že je to fajn způsob, jak se s někým seznámit?

Jednu z vás za její názor, historku, cokoliv trefného a zajímavého k tématu, samozřejmě odměním pěkným dárečkem, jak jste už na Ženě-in zvyklé. Tentokrát to budou dvě knížky: Tajemství lásky aneb Sedm kroků k univerzální síle a lechtivé čtení 50 odstínů vášně. Jedna z vás získá obě – skvělá zpráva, že? Názory nebo vlastní zkušenosti se speed datingem mi, prosím, dnes už neposílejte.

ttt

 

 

 

Reklama