.

Moudrost čínské medicíny přináší v knize TAJEMSTVÍ ČÍNSKÉHO LÉČITELSTVÍ uznávaná britská terapeutka Jennifer Harper

Bulvár

Moudrost čínské medicíny přináší v knize TAJEMSTVÍ ČÍNSKÉHO LÉČITELSTVÍ uznávaná britská terapeutka Jennifer Harper

„Jennifer odvážně spojila starověké principy čínské medicíny s jednoduchými, praktickými a srozumitelnými západními technikami a léčbou, které lze využívat nejen k léčbě neduhů, ale také k posílení organismu.“  Leslie Kenton.

Britka Jennifer Harper je kvalifikovanou a registrovanou fyzioterapeutkou, nutriční poradkyní, bylinkářkou, akupunkturistkou, léčitelkou, ale také novinářkou, jež získala mnoho ocenění, a členkou The Royal Society of Medicine.

TAJEMSTVÍ ČÍNSKÉHO LÉČITELSTVÍJennifer Harper založila kliniku Goodwood v západním Sussexu a začala tak po 25 letech studií a sbírání zkušeností propojovat v praxi naše západní pojetí léčení souběžně s tradiční východní medicínou.  

Jennifer Harper napsala několik knih, z nichž TAJEMSTVÍ ČÍNSKÉHO LÉČITELSTVÍ (Body Wisdom: Chinese And Natural Medicine For Self-Healing) vyšlo v těchto dnech v nakladatelství MOBA v překladu Zuzany Schönové.

TAJEMSTVÍ ČÍNSKÉHO LÉČITELSTVÍ, Jennifer Harper

Na rozdíl od západní medicíny preferuje tradiční čínská medicína při léčení člověka celostní pojetí. Autorka představuje tuto metodu a pomáhá čtenáři, aby se naučil porozumět vlastnímu tělu, aby rychleji a lépe rozpoznal symptomy nemoci. Učí přitom ovládání teorie pěti prvků a rovněž umění mírného a přirozeného uzdravování... Přitom sahá jak ke starým metodám — aromaterapii, masáži reflexních zón a akupresuře, tak k meditacím a zásadám správné výživy, aby tělo, duše a duch vytvořily harmonický celek. Tato novátorská a inspirující kniha kombinuje moudrost tradiční čínské medicíny s jednoduchými, bezpečnými a efektivními přírodními terapiemi, které mohou být použity k sebe léčení.

   
17.05.2016 - Knihy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] 1anicka [*]

  i v Čechách

  superkarma: 0 17.05.2016, 19:57:17
 2. [2] bobani [*]

  východní medicína má hodně do sebe

  superkarma: 0 17.05.2016, 11:39:08
 3. [1] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 17.05.2016, 07:06:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme