Bulvár

Motoristický minitrapas


Mého manžela postihla ledvinová kolika. Nedalo se nic dělat, bolest sílila, večer na krku  -  a tak nezbývalo než jet do nemocnice.

Bohužel, nejsem řidič, a tak jsem dělala aspoň doprovod. V nemocnici mu napíchali nějaké injekce a předepsali léky. Mazali jsme do auta a jeli do nejbližší lékárny.

Manžel zaparkoval a já vyběhla do lékárny. Protože postrádám smysl pro orientaci a ke všemu už byla tma, ještě jsem se ohlédla, kde parkujeme, abych trefila zpět.

Vyzvedla jsem léky a pospíchala zpátky, aby si manžel konečně mohl lehnout. Běžela jsem na parkoviště, hupsla do auta, bodře jsem plácla manžela do stehna se slovy: “Tak jedem, ty můj marode!“ „Ale mladá paní, to jste se asi spletla,“ odpověděl cizí hlas.

V tu ránu by se ve mně krve nedořezal, seděla jsem vedle cizího muže, v cizím autě. Jak rychle jsem do auta naskočila, tak ještě rychleji jsem vypadla, jen jsem ze sebe ještě vysoukala: “Jé, promiňte“. Naše auto stálo asi o deset metrů dál.

EvaH


Milá EvoH,

představte si, že by s Vámi onen "cizí manžel" odjel!

Podobná situace se stala mé sestřenici a dotyčný byl recesista. Ujel s ní sice jen pár metrů, ale úplně jí to stačilo. Sestřenka si od té doby pokaždé prohlíží vlastní auto, jako by ho viděla poprvé v životě. :) :) 

Mějte se krásně, slunečně.

   
13.06.2006 - Společnost - autor: Hana Rychetníkova

Komentáře:

 1. avatar
  [8] pomeranca [*]

  Jenom 10 ,etrúů, tak to je v pohodě

  superkarma: 0 13.06.2006, 13:36:58
 2. [7] EvaH [*]

  Damanko, nebyla to první kolika a tak se dalo odhadnout, zda se to autem zvládne....Jinak na cizí lidi v obchodech taky mluvím,v domnění, že mluvím na manžela,loni na dovolený jsem dokonce jednoho pána zatahala za rukáv košile. Byť cizinec - pochopil - asi má taky manželku.

  superkarma: 0 13.06.2006, 12:49:36
 3. avatar
  [6] Majdinka [*]

  Jezdím do práce občas s kamarádem. Jednou já jednou on. Má modrou fabii. Že bude na parkovišti. Byl. A ještě dvě další úplně stejné. To jsem ovšem zjistila, až když jsem do té první sedla. Tam seděl mladej kluk, voják, vytřeštil na mě oči, vykoktala jsem promiňte....
  Vylezla jsem ven a koukám po další fabii, jedna prázdná a hned vedle ta "moje" a v ní řehtající se kamarád.
  O tom, jak jsem se snažila odemknout cizí auto svým dálkáčem a jindy hledala svoje auto, panika... a přitom jsem přijela přítelovým...
  Jestli toho na nás není moc

  superkarma: 0 13.06.2006, 12:48:07
 4. avatar
  [3] Amálie [*]

  tohle se stalo mojí kamarádce, měla smluvenou schůzku s přítelem a chtěli jet do lesa pro zpestření

  hupla do auta (ona totiž nepozná ani svýho forda od cizí mazdy u obchoďáku ) a pronesla: tak jedem ty muj ďáble Pán se na ní podíval a odvětil: ale vy nejste moje manželka

  superkarma: 0 13.06.2006, 12:27:44
 5. avatar
  [2] Zdenicka1983 [*]

  jeste ze smysl pro orientaci mam....to moje segra se v lese otoci 2x kolem stromu a už neví kde je...

  superkarma: 0 13.06.2006, 12:21:29
 6. avatar
  [1] Zdenicka1983 [*]

  stačí se mrknout na espézetku

  superkarma: 0 13.06.2006, 12:17:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme