Také se vám zdá každá zima nekonečná a každé léto toužíte sbalit pár švestek a nadobro se odstěhovat k moři? Jakmile se ocitnete na dovolené, nikdo vás ze slaných vln nedostane a žádný vodní sport vám není cizí, stejně jako vás fascinuje podmořský svět? Máme pro vás radu!

Protože hora k Mohammedovi přijít neumí, stejně tak jako moře se nedostane do naší republiky, nemáme moc na vybranou. Buď si připravíme metr a netrpělivě stříháme den po dni do další dovolené, nebo se opravdu odstěhujeme tam, kde je moře na dosah.

Pomoct nám ale také může trocha představivosti. Stačí si trošku nevšedně zkrášlit například koupelnu a hned máte moře přímo u nosu! I s podmořským světem a žraloky, kteří nám nikdy neublíží.

Hrozí zde pouze jediné riziko: Až budete doma pořádat večírek, upozorněte na mořské hlubiny ve své koupelně hosty raději hned na úvod. Mohlo by se totiž stát, že v pozdních nočních hodinách ti posilněnější z nich zatouží po noční koupeli a začnou skákat šipku z okraje vany. A rudé moře doma přece nechcete, nemám pravdu? :)

Máte vy, které jste v moři jako ryba ve vodě, nějaký zaručený recept, jak přežít zimu bez toho, abyste se doma louhovaly v osolené vodě?

cfasfasxc\sc\x\cdZdroj foto: Facebook

Reklama