Matka mého muže mnoho mluví. Málokdy mlčí, mnohdy mlží a mezitím mudruje a mrmlá. Mnohdy má moudré monology o mě a o malých. Moc miluje mluvení o mých mdlých masech, mateřských moudrech a moc malých muškátech.Má mlčenlivého majetného manžela,mluví málokdy, mlčí mnoho. Moudrý muž. Manželku má místo mlůvčího.

Manželova matka mě medí. Můra mazaná. Má moc mízy. Musím myslet na manžela a moje mrňousky. Mám metu. Mystifikuji manželovu matku. Mlžím že marodím. Mezitím myslím mazaně jak maminku můžu motivovat k mlčení. Marně. Málo mojita.

Musím myslet.

Mé morče mělo minulý měsíc moc mladých. Má mamba má menu na mnoho měsíců. Mamba !  Mám to ! Musím pro mobil:" Maminko, moka a medovník. Můžete ?"  Máti má mlsnou. "Moc milá, můžu. Miluji medovník i moka s mlékem."  Morčecí miminka mají mrkvičku, mamba mručí. Měla mít ta macatá morčátka. Měla místo morčátek macatou manželovu maminku. Mamba mrtvá, maminka měla moc mízy, mamba málo.

Manžel, moji mrňousci i má maličkost mlčíme, maminka mluví. Moc mluví. Mám prý moc měkké matrace, mizerný mošt, moc mastné moučníky a mdlé myšlení. Merde !Mamba mrtvá, manžel mručí. Mlčím.

Mám myšlenku...

"Maminko, moka s mlékem?" 

Matkka minutu močí na matraci. Mrcha! Moje milované matrace! Matko, máte moc mizerný močový měchýř. Musíte si masírovat močovody, máchat je v meduňce a mléku a mastit máslem.

 Mějte se. Maryša:-)


Moc milé. Míša. : ))))))

Jinak je dnešní téma dne naprosto volné, takže pokud vám leží na srdci něco, co byste rádi hodili do klávesnice, pište, adresu znáte -  redakce@zena-in.cz

Hlavně si pamatujte, co jste napsaly, protože….budete to potřebovat.

Pochopitelně, že ani dnes nezapomeneme na nějakého vypečeného borce a chcípáka, nezapomeneme ani na vypečenou soutěž, a vůbec jsem se rozhodla, že celá dnešní editace bude parádně vypečená.

Připravte se a obrňte se klidem.

Reklama