Domácnost

MORA – kvalitní, spolehlivé a mimořádně praktické spotřebiče za dostupné ceny. Na trhu více než 190 let!

Značka MORA, český výrobce domácích spotřebičů s tradicí začínající v roce 1825, nabízí vše od vestavných spotřebičů, sklokeramických desek, přes chladničky, mikrovlnné trouby, myčky až po odsavače par či sporáky. Nechybí ani řada malých domácích spotřebičů MORA – rychlovarná konvice, toustovač, tyčový mixér a ruční šlehač v nadčasové černé barvě nebo nerez. Není tedy nic snazšího, než vybavit celou kuchyň v jednotném „MORA“ stylu.

MORA

MORA je jednou z nejstarších původních značek nejen v České republice, ale i ve světě mezi výrobci bílé techniky. Zrodila se v roce 1825 a zboží pro domácnost začala vyrábět kolem roku 1908. První plynový sporák pochází z roku 1919, v dalších letech následovaly spotřebiče z oblasti vaření i topné techniky, zejména plynové kotle a průtokové ohřívače. Po roce 1989 prošla firma MORA MORAVIA, s.r.o. se sídlem v Mariánském Údolí rozsáhlou restrukturalizací a následně se základní část továrny vyrábějící bílou varnou techniku stala součástí koncernu Gorenje.

MORA

Díky dlouholeté tradici MORA své zákazníky dobře zná a dokáže výrobky přizpůsobit jejich požadavkům a životnímu stylu. Výsledkem je moderní a funkční design, logické a intuitivní ovládání, spolehlivost, odolnost a dlouhá životnost.  Další výhodou je servisní pokrytí po celé České republice.

MORA

Více na www.mora.cz

   
07.04.2016 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme