Domácnost

Mop, který oceníte

Domácí práce včetně úklidu asi nepatří mezi oblíbené. Proto jsme rádi, když najdeme pomocníky, kteří nám práci usnadní a ušetří čas. Proto jsme uvítaly možnost vyzkoušet si nový mop od Viledy. Už jeho balení slibovalo zajímavý produkt, který se stane  oblíbeným.

Jak jsme s ním byly spokojené? Vytírání podlahy je činnost, kterou musíme dělat několikrát týdně, takže kýbl s mopem používáme dost často. Už žádné vytírání a klečení na kolenou, pryč jsou ty doby, kdy jsme v ruce ždímaly hadr a natáčely jsme ho na smeták. Dnešní mopy opravdu zajišťují komfort při úklidu.

Mops

My jsme v redakci s kolegyněmi vyzkoušely novinku od Viledy a všechny jsme se shodly, že je to skvělý pomocník s moderním designem.

Co jsme testovaly a co vám chceme doporučit?

Inovovaný mop značky Vileda  Easy Wring Ultramat Set splňuje všechny požadavky i pro ty nejnáročnější z vás, protože díky ultra praktickému pedálu, který je navíc vyroben z recyklovaného plastu, nebudete muset už nikdy udělat ani jeden pohyb navíc! Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring Ultramat Set vyždímá mop do poslední kapky za vás. Optimální savost zaručuje tkanina ze 100% mikrovlákna a chytrý tvar ždímače zabrání při ždímání vyšplouchnutí vody, nemusíte se tedy obávat jezírka okolo.

Unikátní „XXL power zóna“, kterou je mop vybaven, je navíc přímo ideální na hloubkové čištění podlah. Tzv. power zóna totiž zvyšuje tlak na podlahu a snadno tak odstraní veškerou špínu a všechny skvrny.

Easy Wring Ultramat Setje vhodný na všechny typy podlah a ve vašem hypermarketu/hobby marketu jej seženete za cenu od 899 Kč. 

   
16.12.2013 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] wtipna [*]

  Já si koupila Viledu za 599,- Kč a druhý den jsem ji vracela. Jen jsem pár pohyby vytírala lino pod postelí a z mopu vypadla pružinka a rozpadl se. Jako já se nebudu nervovat s něčím, co nefunguje, ještě za tyhle peníze. To si raději kleknu a vytřu to hadrem... Sml54

  superkarma: 0 16.12.2013, 15:02:19
 2. avatar
  [1] danulikj [*]

  Mám Viledu a je super.

  superkarma: 0 16.12.2013, 11:59:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme