Při zakládání účtu v magazínu ŽENA-IN.cz vyzkoušela čtenářka Monkee několik variant nicku, až se našla v čínském horoskopu. Opice jedna :-)

Znáte své znamení v čínském horoskopu? Čtenářka Monkee má v tomhle jasno a rovnou ho použila jako nick...


Zdravím všechny píšící i čtoucí nicky i poctivky, které do příslušného chlívku vložily své skutečné jméno.
 
Můj nick - nic složitého. Přemýšlela jsem, co mě nejvíc charakterizuje. A usnesla jsem se, že budu vybírat z oblastí, které mi jsou blízké. První mě napadlo jméno, které mi dala starší sestřička, když se učila mluvit, ale to si nechávám jen pro nejbližší rodinu. Pak hvězdné znamení, v němž jsem se narodila. Obsazeno. Pak mě napadlo moje osobní číslo z numerologie. Asi bych hodně provokovala a navíc oblíbené mám ještě jedno, tak by to byla válka dvou světů. Jako další varianta připadl v úvahu čínský horoskop a tam jsem se našla. V češtině by nick provokoval k jízlivosti (a taky už byl takto užit, ale šlo to kolem mě), tak jsem se rozhodla pro ang ličtinu. Monkey opět obsazeno. Tak jsem si vymyslela koncovku v podobě „zdrobněliny“. A monkee byla na světě. A pořád mi připomíná, jak mi naši říkali, když jsem byla malá všetečná osůbka.
Najít avatar už nedalo moc práce, ale momentálně zrovna přemýšlím nad jeho změnou.
Monkee

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

Přispěvky k tomuto tématu již neposílejte. V poslední dnešní novince se dozvíte, kolik čtenářek se bude podílet na speciálním bodovém balíku 321.123 extra bodů do listopadové části naší Věrnostní soutěže a kolik tedy každá znich bodů obdrží...

listopad.jpg

Reklama