Bulvár

Monkee: Přispívám už dlouhá léta

Krásný den čtenářkám i redakci.

Už dlouhá léta přispívám dvěma organizacím, které to podle mého názoru potřebují. Je to FOD a Nadace pro transplantaci kostní dřeně (tam jsem i v registru dárců). Na ulici přispívám podle momentálního rozpoložení, DMS v případě živelných katastrof - ale vždycky ověřeným a známým organizacím.

Můj úplně první příspěvek byl na gama-nůž, to bylo hodně brzy po revoluci (samolepky s míšou, vzpomene si někdo ještě?).

A velice mi vadí, když na mne výběrčí zkouší dělat nějaký psychologický nátlak - dárcovství je dobrovolné a takový člověk mi okamžitě začíná být podezřelý.

Poznámka na závěr: chtěla bych si někdy vyzkoušet, jaké je to „být za vodou“ a charitu i organizovat. Ale to nehrozí, první dámou či jinou celebritou hned tak brzy nebudu :-)

Monkee

Text nebyl redakcí upraven.

Někdy nerozeznám dealery mobilních operátorů, pojišťováky a výběrčí charity. Zastoupí člověku cestu a jen tak ho nepustí.I když já osobně je nějakým způsobem odpuzuju :-)

Dnes si povídáme na téma charita. Jaký je váš názor?

redakce@zena-in.cz

   
23.09.2010 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] enka1 [*]

  monkee — #5 Sml22"co musíme ještě udělat, abyste si nás všimli" strašně mě to dojímalo, zvlášť Brodskýho přednesem

  superkarma: 0 23.09.2010, 15:00:20
 2. avatar
  [5] monkee [*]

  enka1 — #3 Brodský - nebyly to ty s tím červeným frňákem? To bylo taky pro děti. Sml22 

  Manželovi vyřiď, že musí, abys mohla dělat charitu.Sml57 

  heligona — #4 Nehubuj ji, je to ještě štěně Sml30 A na transfuzku nakonec ani nedošla.

  1. na komentář reaguje enka1 — #6
  superkarma: 0 23.09.2010, 14:37:45
 3. avatar
  [4] heligona [*]

  nadenica — #1 Na stránkách každé transfúzky si můžeš přečíst podmínky pro darování. To je jako by sis po zranění palce na noze stěžovala, že tě doktor neupozornil na nemožnost baletění Sml30

  1. na komentář reaguje monkee — #5
  superkarma: 0 23.09.2010, 14:28:04
 4. avatar
  [3] enka1 [*]

  Sml16ó má sklerózo,co to bylo za organizaci?samolepky se prodávaly u benzinových pump a my měli olepenou skoro celou palubní  desku,moc milá reklama od pana Brodského?

  monkee- dlouho nutím manžela, aby šel na prezidenta a on nechce?!!!!

  1. na komentář reaguje monkee — #5
  superkarma: 0 23.09.2010, 14:11:59
 5. [2] dadma [*]

  My jako zdravotníci jsme na gama nůž také přispívali a dlouho jsme měli samolepku Míši vylepenou v práci .Kasičku pro transplantaci kostní dřeně máme v práci také.Stará se zde o to jeden pán,který sám byl pacientem v nemocnici v Plzni.Vždy když přišel vybírat kasičku, ještě s někým z města, tak jsme si jich nevšímali, až jednou zahlédla kolegyně ,jak tento pán si strká větší peníze do kapsy.Pán z města tam sice byl pro kontrolu, ale taky nic nekontroloval.Tak jsme se příště na něho zaměřily a bylo to tak.Nechtěly jsme dělat nějaké pozdvižení, tak když přišel příště tak jsme mu řekly ať nás kontroluje,že to spočítáme samy,protože drobné penízky jsme stejně měnily za papírové a přepočítávaly se.

  superkarma: 0 23.09.2010, 13:52:12
 6. avatar
  [1] nadenica [*]

  při čtení mne hned napadl můj zážitek:chtěla jsem darovat krev - jeden tatínek dal inzerát do novin, že potřebují krev 0+ pro svého těžce nemocného syna, tak tam volám, ale krev už bohužel darovat nemůžu. Od toho pána - tatínka - jsem se dozvěděla, že po mononukléoze (měla jsem ji) už krev darovat nemůžu, bohužel, ale i tak byl moc rád, že jsem se ozvala a já měla taky dobrý pocit. Jen mne z totou příhodou mrzí, že mě o tom neinformovali lékaři, co můžu a co už pro mě skončilo. Takže už pro mně není ani dárcovství krve, mrzí mě to, ale nenadělám nic.Sml23

  1. na komentář reaguje heligona — #4
  superkarma: 0 23.09.2010, 13:41:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme