Svátek Halloween se obvykle nese ve znamení duchů, lebek a vydlabaných dýní. Ale nebojte se, halloweenskou noc si můžete užít s luxusními čokoládovými pralinkami, které vypadají strašidelně, ale chutnají nebesky. Kmotrem těchto pralinek je muzikant Ota Klempíř

pralinkypralinky

Čokoládový butik MON CHOCOLATIER připravil tři speciální pralinky pro Halloween. Pralinky v podobě mističek z čokolády jsou naplněné lahodnou smetanovou čokoládovou směsí s praskajícími křupinkami. Sami si můžete vybrat, zda dáte přednost mléčné, bílé nebo hořké čokoládě. Každá pralinka je ozdobená strašidelným obrázkem: hranatá pralinka z hořké čokolády se pyšní lebkami, mléčná dýněmi a bílá rozesmátými duchy.

„Nemám moc rád novodobé svátky, Halloween je však výjimka. Oblíbil jsem si ho proto, že spojuje mou rodinu - děti se bojí rády a my dospělí se bavíme spolu s nimi,“ vysvětlil mistr cukrář Martin Pokorný, který je čokoládovým mágem MON CHOCOLATIER. „Kombinace smetanové náplně a křupinek je zkrátka jako Halloween - nejdříve se leknete, a pak si užíváte.“

Aby halloweenské pralinky měly ten správný strašidelný nádech, tak si k jejich výrobě Martin Pokorný pozval hudebníka ze skupiny J.A.R. Otu Klempíře.

klempířTento požitkář a gourmet si pralinky od MON CHOCOLATIER nedokáže odepřít a je na nich doslova závislý. A po zábavném odpoledni, kdy pánové ochutnávali, vymýšleli a tvořili, bylo jasné, že nikdo jiný než Ota nemůže být jejich kmotrem.

„Moje nejoblíbenější? Samozřejmě pralinka s obrázkem lebky, která je hořká tak, jak luxusní život někdy bývá.“Vychutnejte si i vy Halloween s ručně vyráběnými luxusními pralinkami z vysoce kvalitní čokolády a čerstvých ingrediencí.

Cena: 109 Kč za 100 gramů (cca 10 pralinek)

TIP: Pralinky MON CHOCOLATIER můžete zakoupit od 1. října 2012 v Praze (OD Kotva a OC Nový Smíchov), v Brně (Galerie Vaňkovka) a na internetu www.monchocolatier.cz.

 

 

Reklama