Bulvár

Momentálně pas neřeším

Tak na tenhle příspěvek jsem čekala. Už jsem se bála, že se žádná z vás nevyjádří k tomu, co s jejím pasem udělalo těhotenství. Děkujeme čtenářce s nickem Nadenica

Zdravím redakci, tak já jsem momentálně ve 25 týdnu těhotenství, takže pas nějak neřeším. Nezapnu už podzimní bundu velikosti XXXL, vypadám jak balón, ale jsem ŠŤASTNÁ!!!!

Doma už máme 11ti letou dceru, během předešlého těhotenství jsem přibrala 25kg, podařilo se mi něco zhodit, nyní opět nabírám, ale jsou to vše -pro mně - nepodstatné věci. Neřeším je a když řeším, tak s úsměvem a nadhledem.

Udělám si ze sebe např. srandu, že můžu dělat reklamu na pneumatiky Michellin. Snažím se žít život s úsměvem a štěstím, postava a váha mě netrápí. Častokrát si říkám, že jsou na tom lidé hůř (povodně, nemoci, smrt dítěte) a oproti těmto věcem je váha úplná pitomost. Samozřejmě tím už nemyslím šílenou obezitu, ta je katastrofální, ale nějaký ten faldík, si myslím, nevadí ani žádnému chlapovi.

Mám známou, před rokem vypadala k světu, byla veselá, plná zájmů... pak si našel její manžel milenku, začala blbnout, hubnout, šíleně sportovat a nezajímá ji už teď nic jiného, než to, jak vypadá a ať nepřibere ani deko... na oběd jí horkou vodu s bylinkami.

Posíláme ji za odborníkem, jednou tam byla, ale vše vzdala a celý její svět je teď jen to, jak vypadá. Už ji pomalu ani vlastní děti nějak nezajímají.

Proto radši budu "tlustá" a zdravá (a šťastná), než hubená, smutná a nemocná.

S pozdravem Vaše čtenářka Nadenica

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

To jste napsala moc hezky

Co vy na to, milé ženy-in? Bály jste se, že v těhotenství přiberete a už se nevrátíte na původní váhu? Nebo jste to neřešily , jako Nadenica?

Kolik jste v těhotenství přibraly a kolik se vám podařilo shodit? Co jste pro to musela udělat? Patříte k ženám, které naopak po porodu zhubly? Svěřte se Ženě-in, dnešní téma ještě zdaleka nekončí.

Pište na redakce@zena-in.cz

 

   
20.09.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] nadenica [*]

  děkuji za kladné příspěvky...Sml36

  vlastně děkuji za jakýkoliv příspěvek a komentářSml22

  superkarma: 0 20.09.2010, 17:17:33
 2. avatar
  [3] enka1 [*]

  Sml22

  superkarma: 0 20.09.2010, 15:33:14
 3. [2] Anai [*]

  Sml59Sml59Sml59Přesně tak! On si ten její manžel jinou nenašel zcela jistě kvůli její váze, nebo snad pasu... A jak to tak píšeš, koketuje s anorexií, mám známou, není nic horšího, než 50letá anorektička... taky člověk ví, že tu dlouho nebude.... Sml15

  superkarma: 0 20.09.2010, 14:27:41
 4. avatar
  [1] Tina5 [*]

  To je krásně a rozumně napsané a podepisuju se pod to.

  Moje sestřenice začala blbnout, když si její muž našel milenku, stala se z ní anorektička, nervózní, vychrtlá ženská. A u manžela neuspěla, protože se mu kamarádi smáli, že má doma místo ženský "prkno".

  Přeju ti krásné těhotenství a užij si každý den tak krásně, jak píšeš.Sml16

  superkarma: 0 20.09.2010, 13:55:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme