Tak na tenhle příspěvek jsem čekala. Už jsem se bála, že se žádná z vás nevyjádří k tomu, co s jejím pasem udělalo těhotenství. Děkujeme čtenářce s nickem Nadenica

Zdravím redakci, tak já jsem momentálně ve 25 týdnu těhotenství, takže pas nějak neřeším. Nezapnu už podzimní bundu velikosti XXXL, vypadám jak balón, ale jsem ŠŤASTNÁ!!!!

Doma už máme 11ti letou dceru, během předešlého těhotenství jsem přibrala 25kg, podařilo se mi něco zhodit, nyní opět nabírám, ale jsou to vše -pro mně - nepodstatné věci. Neřeším je a když řeším, tak s úsměvem a nadhledem.

Udělám si ze sebe např. srandu, že můžu dělat reklamu na pneumatiky Michellin. Snažím se žít život s úsměvem a štěstím, postava a váha mě netrápí. Častokrát si říkám, že jsou na tom lidé hůř (povodně, nemoci, smrt dítěte) a oproti těmto věcem je váha úplná pitomost. Samozřejmě tím už nemyslím šílenou obezitu, ta je katastrofální, ale nějaký ten faldík, si myslím, nevadí ani žádnému chlapovi.

Mám známou, před rokem vypadala k světu, byla veselá, plná zájmů... pak si našel její manžel milenku, začala blbnout, hubnout, šíleně sportovat a nezajímá ji už teď nic jiného, než to, jak vypadá a ať nepřibere ani deko... na oběd jí horkou vodu s bylinkami.

Posíláme ji za odborníkem, jednou tam byla, ale vše vzdala a celý její svět je teď jen to, jak vypadá. Už ji pomalu ani vlastní děti nějak nezajímají.

Proto radši budu "tlustá" a zdravá (a šťastná), než hubená, smutná a nemocná.

S pozdravem Vaše čtenářka Nadenica

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

To jste napsala moc hezky

Co vy na to, milé ženy-in? Bály jste se, že v těhotenství přiberete a už se nevrátíte na původní váhu? Nebo jste to neřešily , jako Nadenica?

Kolik jste v těhotenství přibraly a kolik se vám podařilo shodit? Co jste pro to musela udělat? Patříte k ženám, které naopak po porodu zhubly? Svěřte se Ženě-in, dnešní téma ještě zdaleka nekončí.

Pište na redakce@zena-in.cz

 

Reklama