Určitě jste si všimly, že už celé dva dny nebyla na stránkách našeho magazínu žádná erotická povídka. Je to tím, že největší nápor už je za námi. Teď budeme zveřejňovat dvě týdně, dokud nezveřejníme všechny povídky, které nám do redakce v rámci soutěže přišly. Až povídky dojdou, (hned tak to nebude), vyhlásíme vítěze!

Soutěžní erotická povídka

Seděla na kraji bazénu, opálené nohy ve vodě, a pozorovala ho, jak plave v bazénu. Neměla na sobě plavky, jenom své oblíbené bílé šaty, které jí sahaly nad kolena. Lákal ji k sobě: ,,Neboj, budou na pláži až do večera. Tak to sundej, nebudu se dívat.“ škádlil ji. Zasmála se a černé copy se jí jako živé rozhoupaly po ramenou. Rozhlédla se okolo a přetáhla si šaty přes hlavu.

Zalapal po dechu. ,,Neblázni,“ řekl, ale nemohl od ní odtrhnout oči. Seděla tam teď jenom v miniaturních růžových kalhotkách. Měla malé špičaté kozičky, jejichž čokoládovou barvu umocňovaly bledě růžové bradavky. Sklouzl očima po štíhlém pasu až k oblým, pevným bokům. Tipoval jí nejvíc osmnáct let. Připlaval k ní, ruce jí položil na stehna a tázavě se podíval vzhůru. Mírně se usmívala a trochu, jako by váhavě, roztáhla nohy.

Sunul dlaně pomalu nahoru a palci hladil hebkou kůži na vnitřní straně stehen. Potichoučku vzdychla. Přitáhl se blíž, dlaně přemístil na kulatý zadek a popotáhl za tanga. Trochu se nadzvedla a než se nadála, kalhotky plavaly ve vodě. Když přiblížil obličej k jejímu rozkroku, začala ho snědou rukou hladit po mokré hlavě. Studeným jazykem vnikl do úzké štěrbinky, která mu vzhledem připoměla mléčnou čokoládu s jahodovou náplní. Chutnala jako kořeněné víno. Když začala nahlas vzdychat, vyzdvihl se napůl z vody, svaly na břiše napjaté, a začal ji líbat. Najednou se odsunula: ,,Je to krásný, ale musíš přestat, už dost,“ řekla, ale on už nevnímal. Stáhl ji k sobě do bazénu a přitiskl se na ni. Zkoušela ho odstrčit, ale marně, byl silnější. Stáhl si plavky a teď jí na stehno tlačil ztopořený penis. ,,Tak dobře, jak chceš,“ řekla trochu zlomyslně a objala ho nohama okolo pasu. Doplaval s ní ke kraji a vyzdvihl ji na terasu.

Jak tam tak ležela s pokrčenýma nohama, přemístil se nad ni. Lokty opřel o zem a díval se do jejích zelených očí. Aniž by uhnul pohledem, pomalu ji políbil a zároveň do ní vnikl. Prohnula se v pase a zkřížila nohy okolo jeho zadku. Začal v ní pomalu klouzat a vychutnával si její pružnost a vlhkost. Pohybovali se v pravidelném rytmu, oba zrychleně dýchali a tlumeně vzdychali. Když už to nevydržel a začal tvrdě přirážet, stačil si všimnout, jak se jí změnil výraz v obličeji a hlavou mu projela bolest, jako by do ní vrazila lokomotiva.

Před očima mu vybuchly tisíce bílých světel, pak letěl vzduchem a rozhněvané mužské hlasy, které teď slyšel, se najednou ztlumily a jeho obklopilo chladivé modré ticho. Než usnul, uvědomil si, že je v bazénu pod vodou a začal panikařit. Tu ho jako svěrák uchopila ruka (byla to tmavá, svalnatá ruka) a vytáhla ho na boží svět. Zůstal ležet bez dechu, s tváří přitisknutou na sluncem rozpálené terase. Cítil, jak se po spirále propadá hlouběji a hlouběji. Když se probral, byla už tma. Sebral mokré plavky a držíc se za bolavou hlavu, šel spát. Cikády řvaly jak šílené.

Reklama