Trochu z jiného soudku. Ne že by se netočily filmové muzikály, ale divadlo je divadlo, píše naše čtenářka s nickem Tana M.

Milé čtenářky, nevím, zda mohu přispět svou trochou k dnešnímu tématu, ale mojí srdeční záležitostí jsou muzikály. Mám ráda tu překrásnou a nádhernou atmosféru, výpravu, kostýmy, filmové dekorace, výkony herců, zpěváků. Za vším vidím dost náročnou práci všech lidí, kteří tvoří ten velký štáb celého muzikálu.

Když jsem v divadle, obdivuji, když zhasnou světla a začne představení. To krásné ticho na začátku představení. Taky si vždy všímám jak jsou lidé většinou pěkně, moderně oblečení a jak se těší a čekají na představení. Chtějí muzikálový zážitek, vidět tu svojí vyvolenou hvězdu, nebo divu. I když jsou lístky do divadla, dosti drahé, neváhám a na můj oblíbený muzikál zajdu.

Nedávno mně jedna moje moc hodná kolegyně požádala, zda bych nešla s ní na muzikál MONA LISA. I když jsem ho už jednou viděla.Řekla jsem bez váhání, že samozřejmě ano. Lístky nám dal zaměstnavatel jako benefit a tak, jsme strávily moc velice pěkný sobotní večer.

V divadle Hybernia nebylo ani jediné místečko volné, dokonce byly obsazené i židle, které jsou jako rezervy pro uvaděčky po stranách. Zážitek to byl opravdu moc hezký a tak už se těším, že v čase, když se většina našich čtenářek provádí kouzla s vanilkovýma rohlíčkama nebo s cukrovím, a já se těším na muzikál Drakula. Těším se i na na to malé zamyšlení na konci představení v této uspěchané době.

Tana M.

Vzpomenete si na nějaké krásné filmové muzikály? Co třeba My fair Lady s Audrey Hepburnovou. Nebo Hallo Dolly s Barbrou Streisandovou?

Reklama