Seznamte se s parťákem čtenářky Hannah58. Tedy vlastně s Hannah58, jak ji její paťák vidí. Určitě se při čtení příspěvku pobavíte. Dozvíte se také, že Hannah58 má specifický vztah k ponožkám...

Následující příspěvek nebudu raději vůbec rušit svým komentářem. Hannah58, díky za něj, směju se ještě teď...


Nazdar dámy a Jakube,

dodnes jsem přesvědčen, že si mě Hannah58 ulovila v rámci svého experimentu, a to experimentu celoživotního. Zřejmě ji ke mně připoutala zvědavost prozkoumat na vlastní (a moji) kůži rčení o tom, že protiklady se přitahují. A těch protikladů ó jé, těch mezi námi je: ona ráda peče, já naopak rád vařím, stejně tak rád sportuju, ale pro manželku je už pouhé slovo „sport“ nadávkou. Jeden z naší dvojky luští sudoku, druhý čísla nesnáší, takže zásadně vyplňuje křížovky. První je racionálně založený a řídí auto, ovšem druhý (čti: druhá) má hlavu v oblacích a řídí... tak akorát toho prvního a to jen tehdy, když se ten první nechá. Nechci vás otravovat, a tak výčtu našich ano-ne uděluji stopku.

Ovšem, dámy a Jakube, čím mě manželka už v počátcích společného života totálně dostala, byly prachobyčejné ponožky. Moje mamka měla vždy všechny fusekle všech členů početné rodiny v páru, pečlivě složené v prádelníku. Zašívala je a látala. A já, blbec, to považoval za samozřejmé! S Hannah58 jsem brzo poznal, že to zas taková samozřejmost není a nebude. Trvale ztrácí ponožky, především má zálusk na MOJE ponožky. Dokáže zašantročit i tu nejkvalitnější fusekli. U nás doma si můžete navléknout nejen ponožky osiřelé, ale taky rozvedené, děravé, dokonce ponožku solitérku odbarvenou, psem ožvýkanou. Stran fuseklí jsme zažili pár příhod a s jednou z nich se vám svěřím:

Vlastnili jsme čerstvě narozený oddací list, když jsme se s mými třemi kolegy z práce domluvili na společné, pro nás mladé dost interesantní, akci.

V den D byla moje drahá polovička s předstihem nalíčená, sexy (tedy, alespoň si to myslela) oháknutá. Lakovala si vlasy, když jsem na sebe natáhl džíny a triko, a pak - dle tvrzení manželky - výhružně zavrčel: „Kde mám ponožku?“ Upozorňuju, že na vrčení jsem měl právo, protože ponožka byla fuč, a že to nebyla ponožka ledajaká. Byla na svou dobu frajerská, šmrncovní, zakoupená (samosebou i s tou druhou) na LVT (pro mladší generaci - jednalo se o liberecké výstavní trhy, pro bližší info si zadejte do vyhledávače...), kam jsme pravidelně jezdili nakupovat. Zpátky k fusekli. V úhledném košíku, kde ta moje vyprané ponožky neúhledně skladovala, požadovaná fusekle chyběla. Pustili jsme se do hledání, běhali jsme z kuchyně do obýváku, z obýváku do... zkrátka všude. Jak se mi žena později přiznala, v duchu děkovala mým nedochvilným spolupracovníkům, kteří se bůhvíproč opozdili. Hannah58 se činila tak, že jí zplihl účes a taky nějak přestávala vonět - obojí jsem jí přál, protože mi čmajzla tu ponožku. Když se fusekle našla, vítězoslavně jsme zaječeli a já už spořádaně v obou ponožkách jsem se hnal z pokoje do chodby pro boty. Au! Při prudkém otevření dveří z obýváku jsem vletěl kolegovi do náruče. „Co blbnete, volové? Prosím tebe, proč nejdete dál?“ Všichni tři přešlapovali v chodbě a pak z nich vypadlo, že si jít dál netroufli (na jejich nesmělé ťukání jsme nereagovali), protože z kuchyně a obýváku slyšeli naše stupňující se emotivní výkřiky: Máš ji? Nemám, nemám! No tak asi vlez pod kanape,né! Tady? Auvajs! Jéééé, mám ji! A svorné - uváááá!

Tady vidíte - moje žena celkem obstojně peče a luští křížovky, má hlavu v oblacích a je s ní humorno. Občas.

Dámy a Jakube, připíjím sklenicí piva na to, ať je při dnešním pátku vesele i Vám,

Parťák od Hannah58

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korektuou.

Téma dne 9 .8. 2013: Tím jsem ho dostala

  • Čím jste dostala (nebo chcete-li okouzlila) svého chlapa?
  • Víte, jak vás hodnotí? Zkuste to popsat, jako byste mluvila za něj.

Své příspěvky na toto téma zasílejte na známou redakční e-mailovou adresu (viz níže), a to nejpozději 9. 8. 2013 do 15.00 hodin. Jsem hodně zvědavý, jak se vidíte očima vašeho partnera. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený pěkný dárek: Hru o manželství od Albi (www.albi.cz) - o dárku si můžete přečíst víc v našem článku: Jak dobře znáte svého Partnera? Zahrajte si Hru! Šanci na jeho získání budete mít, pokud váš příspěvek dorazí před výše zmíněnou uzávěrkou a bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

hra

Reklama