Čtenářka Hannysek se nakonec odhodlala a popsala nám jak její tchýně stále slibuje a nic nedodrží. Oslovení bídačka je na místě!

Včera večer jsem si přečetla téma na dnešní den! Rozhodla jsem, se že nebudu psát, i když si mi po přečtení tématu zjevila jistá osoba!! No ale když jsem si to téma ještě jednou četla před 10 minutami, nedalo mi to! Musím popsat tu bídačku! Ač je to hrozné, tak tou bídačkou je moje tchýně! Vzpomínám na mou svatbu, kdy jsem spolu kecali (to mi ještě nepřipadla bídačku :)  ) jak slibovala, že až budeme stavět dům, budou jezdit pomáhat, že  nám to přeje, jak se těší. 3 měsíce na to jsme začali! Nejednou jsme jsme se zmínili, že máme práce hodně a rukou málo! Nikdy nepřijela!  Mrzelo mě to, hlavně skrz manžela. No po dvou letech slibů se přijeli podívat na hotový dům. :(
Pak jsem otěhotněla. Tchýně slíbila, že když je to naše první dítko, dá nám na kočárek! Opakovala nám to několikrát! Netoužím po tom, aby mi někdo něco dával, ale pokud se nabídla sama a slíbila, tak člověk s tím počítal! Měsíc před porodem jsme si kočárek koupili a doufali, že nám slíbenou částku dá jak se se mimčo narodí. Bohužel jsme se nedočkali. Když se manžel zmínil, řekla, ať to vydržíme, že nám to dá za měsíc po výplatě! Bohužel už jsme se nedočkali! Kdyby jsme neměli našetřené, tak asi nosíme dítko v rukou!
Když bylo léto, tchýně se mne ptala, jestli jsem si dělala nějaké marmelády,nebo džemy!! Jsem se zastyděla a řekla na rovinu,že ne! Její reakce, to nevadí, mám dost, dám vám! NO už je to asi 3 roky zpět a marmelády a džemy nikde!
Je to pro mne bídačka, ze začátku jsem jí to odpouštěla, ale teď když nemusím, tak ji nevidím. Nechci po nikom nic, ale do teďka jsem nepochopila, proč mi to slibuje, když to nedodrží! No chápete to?
Někdy jsou to prkotiny, ale proč to ze sebe vypouští,když už sama musí vědět, že to nedodrží! A to co jsem uvedla nahoře jsou jen nějaké příklady! Bylo toho bohužel víc a mám se ještě naposlouchat, co nám slíbí :)
No já? Nikdy bych nikomu nic neslíbila, když to nemůžu dodržet! Mám mnoho přátel, pro některé udělám míň, pro některé víc, ale pokud vím, že nedodržím slovo, tak neslibuji!
Přeji Vám pěkný den!!!

Hannysek
Text nebyl redakčně upraven


Děkuji Hannysku za váš příspěvek k tématu. Je to opravdu hrozná ženská, ta vaše tchyně. Kdybyste byla chlap, přál bych vám, aby měla jen dva zuby. Jeden na otevírání lahváčů a druhý, aby ji bolel…

Dnes jsou tématem dne  NESPLNĚNÉ SLIBY.

  • Dala jste někdy slib, který jste nesplnila? Proč? Mrzí vás to?
  • Dostala jste slib, na kterém vám záleželo, a nebyl splněn? Vypište se z té křivdy a popište toho bídáka, nebo bídačku.
  • A vůbec jsou sliby, o kterých víte, že nikdy nemohou být splněny a tak na ně nevěříte?
  • A co přísahy?

Myslím, že k tomuto tématu vymyslíte spoustu podtémat. Tak mne jimi zahrňte. Čekám na mailu

redakce@zena-in.cz

A slibuju, že jednu z vás, tu, jejíž příspěvek se mi bude líbit, nebo mne velmi zaujme, se pokusím překvapit. A pokusím se ji překvapit již dnes. A tak nečekejte na poslední chvíli, protože výhodu budou mít ty, které napíší již dopoledne!


Slibovací soutěž:

2 – 2 Libeň, Brno, Pardubice, Ostrava   
Více o soutěži ZDE: Slibovací soutěž

Reklama