Bulvár

Moje první opička nebo-li OPICE!!!

Dobrý den vážená redakce a milé ženy-in.

Na mojí první opici, ba přímo gorilku, fakt NIKDY nezapomenu. Bylo mě nějakých 17 let a já se svým klukem měla jít poprvé k jeho sestře na návštěvu, ale mezi tím jsme se stavili u mé kamarádky, která už měla miminko a tam to začalo. Pila se tenkrát oblíbená meruňka a padla celá láhev ve 4 lidech.

Pak nastala hodina H a šlo se na seznamovací návštěvu k jeho sestře. Začátek si pamatuju, ale co bylo dál vím jen z vyprávění. Tam se pilo nějaké vínko a jistě si umíte představit co to se mnou udělalo, když jsem nebyla zvyklá pít.

Měla jsem jet domů posledním vlakem ve 22.55, ale bohužel jsem rodiče zklamala a tím vlakem nepřijela. Chudáci mě šli hledat. Měli strach, že jsem šla pěšky - je to nějakých cca 5km okolo bývalých dolů. Tam volali moje jméno, ale marně.

Já spokojeně spala u té jeho sestry absolutně nic nevnímaje. Tak je napadlo vzít auto a jeli mě schánět do vedlejší vesnice, ale marně. Až pak je napadlo zavolat na pevnou linku k té jeho sestře. Ten můj kluk to vzal a začal do telefonu koktat, že neví zda tam jsem, ač jsem spala vedle něj. Probudil mě co má říct a to by jste viděli jak jsem rychle byla fit. I když jsem nevěděla jak a kde mě vysvlékali, protože jsem se pozvracela a oni mé věci vyprali a mě vykoupali, což vím z vyprávění, že můj kluk vzal šampon na blechy, co tam měli na pejska, který chudáček také ochutnal mé zvratky - vím, že to je nechutné, ale bohužel se to stalo, ale pejsek mi odpustil a měl mě pak i rád.

Když naši dorazili, klepala jsem se, co bude následovat. Tatínek jen řekl sedni si do auta a doma mě postavil před zradlo ať se podívám, jak vypadám, a na to já a co mám vidět. A pak mě poslali spinkat. Ráno jsem rychle vstala, nachystala jsem snídani, začala vařit, uklízet. A bála se co bude až se naši probuděj, ale byla jsem mile překvapena, tatínek mě jen řekl, že mě ani nemohl dát facku, že by mě zabil.

Na tuto opičku se nedá zapomenout a doufám, že mě to nikdy neudělají moje děti - synovi je 18, alkohol mu nic moc neříká no, ale dceři je 15 a to bude asi číslo po mě, to se mám na co těšit.

Tak papa
Beník


Děkujeme za krásný dramatický popis první gorilky :).

Jaká byla ta Vaše první opička, ženy-in? Byla to pořádná gorila, pavián, nebo jenom malý roztomilý makak? :) A jak změnila Váš vztah k alkoholu? Podělte se o své zážitky na redakce@zena-in.cz!

   
31.07.2007 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. [8] benik-31 [*]

  Jsem dost stará abych kvůli tomu brečela asi někdo nepochopil o co se jednalo,ale nebudu to už řešit jak puberťák.Holky raději mě poraďte co když bolí v krku a ani antibiotka nepomáhají beru je od soboty.Mám angínu to mě řekl doktor,ale v krku mě bolí už od čtvrtka a neodeznívá to a to je v práci nepříjemné dík

  superkarma: 0 31.07.2007, 14:51:08
 2. [7] dkd [*]

  benik-31: já jen že jsi včera málem brečela : -)))

  superkarma: 0 31.07.2007, 14:47:16
 3. [6] benik-31 [*]

  dkd-nepsala jsem to kvůli dárku,ale jen tak nechápu ty rejpalové co tu jsou,tak to nečtěte

  superkarma: 0 31.07.2007, 14:32:20
 4. [5] benik-31 [*]

  Pavlo_b já myslela,že nepíšeme tady knihu,ale pouze zážitky tak nekritizuj!!!!!!!!!!!!!!!!!

  superkarma: 0 31.07.2007, 13:41:17
 5. [4] Pavla_b [*]

  arjev:
  Jinak příspěvek je napsaný hrozně, působí na mě zmateně a je v něm hromada chyb. Že by autorka popíjela i při psaní?

  superkarma: 0 31.07.2007, 11:06:00
 6. avatar
  [3] arjev [*]

  Když jsem procházela kolem zrcadla se svou druhou opicí-lidoopem,v zrcadle jsem si ničeho nevšimla,neviděla jsem se. Asi jsem se stala na chvíli úpírem

  superkarma: 0 31.07.2007, 10:07:57
 7. avatar
  [2] SStream [*]

  meruňka a doly? žeby Severní Morava?

  superkarma: 0 31.07.2007, 09:35:38
 8. [1] dkd [*]

  Klasicka opice : -)
  Doufam, ze zas nebudes zklamana, kdyz nedostanes darek : -)))

  superkarma: 0 31.07.2007, 09:20:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme