A ještě trošku ze středečního tématu Můj idol.....

Když je řeč o idolech, báječných chlapech, svalnatcích a o mužích našich snů…. 

Napadla mě totiž v této souvislosti jedna zajímavá věc…….

Kdysi (no fakt už to bylo kdysi), kdy se mi začínala zapalovat lýtka, jsem samozřejmě žrala zpěváky, svalovce z plakátů a všemožně se snažila nebýt out, takže i když se mi Michal Penk nelíbil, tvrdila jsem, že jo, jen abych nebyla mezi spolužačkami za hlupačku….

Časem jsem zjistila, že se mi líbí spíš tmavší typy…. ty italský. 

No a bác ho – přišla první láska. Byl menší, svalů taky moc nepobral spíš to bylo dobře uložené papáníčko, ale ne zas moc, oblečený vypadal, jako by to byly svaly. Měl blond vlasy, nebesky modré oči s úžasnou mozaikou uvnitř. Prostě těma očima mě dostal. A svým charisma. Trochu frája, ale to holkám stiženým pubertou holt imponuje… Jo a krásně voněl, ale nevím čím. Roky poté jsem očmuchávala v drogeriích voňavky, abych to zjistila – nezjistila……

Nevím, jestli mám popisovat to chvění, které ve mně vyvolával, tu hroznou touhu po něm. To jak jsem otravovala svoje okolí věčnými řečičkami o něm, sněním a básněním…..

Náš románek byl krátký, ale krásný a dodnes ráda vzpomínám. První láska….. to nejintenzivnější, co jsem zažila. 

Dneska mám super manžela s hnědými vlasy, ale oči mají ti dva podobné…. A těma očima mě můj muž taky tenkrát dostal…..

Italský typy jsou zapomenuty.

Ale když někde spatřím kohosi, kdo se byť jen vzdáleně podobá mé PRVNÍ LÁSCE, rozklepou se mi kolena a zase cítím to chvění kdesi dole v břiše….. Nějak se mi to v  hlavince zafixovalo…..

Můj idol je moje první láska.

Jste na tom některá podobně ?!?!?

NiKina

Milá NiKino, objevila jsem Tvůj mailík v redakční poště... a i když je mimo dnešní téma, velmi mě zaujal. Krásné napsáno..díky

Reklama