I když jsou spolu relativně krátce, už toho hodně stihli – píše čtenářka Slavuska. Zcestovali skoro celou Evropu a pořídili si už dvě děti...

Jednoduché plány má se svým přítelem čtenářka Slavuska, prostě pokračovat v nastaveném tempu.


Zdravím všechny čtenářky.

S mým přítelem jsme spolu relativně krátce, koncem června to byly 4 roky. Za tu dobu jsme toho už ovšem stihli docela dost, několik výletů po Evropě, Španělsko, Francie, Srbsko, Itálie, Slovensko. A co je nejdůležitější, pořídili jsme si 2 děti, staršímu je skoro 3,5 a mladšímu rok a půl.

A co plánujeme do budoucna? Nic závratného, pokračovat v dosavadním stylu života, chlapečkům pořídit ještě nějakého sourozence, nejlíp sestřičku. Ovšem v počtu dětí se naše plány zatím rozcházejí, moje představa dětí je 5, partner chce jen 3. Tak uvidíme, jak to sladíme, nabízí se kompromis - ještě 2 děti. Zároveň chceme pokračovat v cestování, poznat další krásné kouty naší republiky, Evropy a světa.

Ohledně domácích zvířat máme zatím jasno, po zvířatech v bytě netoužíme, ovšem jde o to, jestli odoláme, až děti začnou prosit o zvířátko..asi ne, sama si dobře pamatuju, jak jsem byla přešťastná, když jsem po několika letech přemlouvání dostala alespoň želvičku.

Sen ohledně bydlení si asi úplně nesplníme, ve svém bydlet nebudeme, ze závazku hypotéky máme strach, a v Praze jsou byty tak drahé, že bychom hypotéku spláceli do důchodu minimálně. Takže si spokojeně žijeme v panelákovém 3kk, a je nám dobře, já nikdy netoužila po baráčku, v paneláku jsem vyrostla, a zvykla jsem si na pohodlí, které nabízí, teplá voda v jakémkoliv množství a kdykoliv, teplo po otočení kohoutku na topení.

A co víme určitě je, že zůstaneme bydlet v rodné Praze, život v zahraničí nás neláká.

Takže abych to shrnula, naše plány jsou pokračovat v cestě, po které jsme se vydali, a můj životní sen je mít kopu dětí, a práci někde v obchodě, kde mám pracovní dobu od-do, a pak můžu vypnout, a věnovat se dětem.

Slavuska

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21.8.2013: Společné plány

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Kolem čtvrté odpoledne se dnes dozvíte, která z přispěvatelek získala slíbený dárek: krásnou knihu 77 výletů po stopách Starých pověstí českých (Universum) - k pohodovému plánování výletů.

77

Reklama