Muž čtenářky Eli.Emanuely vůbec neřeší, co má na sobě. Kamenem úrazu jsou ovšem boty, Elin muž nechápe, k čemu jich je potřeba víc, než dva páry...

Potřebujete více, jak dva páry bot? Potom buďte ráda, že jste si nevzala manžela čtenářky Eli.Emanuely - setkala byste se s nepochopením...

Moje oblečení - moje věc

Mám muže, který vůbec neřeší, co mám na sobě. Tedy, abych byla přesnější - je mu jedno, co si obléknu, ale když mi to sluší, rozhodně si všimne a dá to najevo. :) Ale aby mi do oblékání kecal, nutil mě nosit něco, co mi není přirozené, tak to ne. Vyhovuje mu, že nerada nakupuji a tudíž nové kousky oblečení se u nás vyskytují jen výjimečně. Navíc nemám ve zvyku utrácet za oblečení závratné částky, za což je také rád. Když si něco pěkného koupím pro radost, muž se maximálně zeptá, jestli to bylo nutné kupovat. A pak požádá, abych se mu v novém kousku předvedla. :)
Jediný kámen úrazu jsou boty. Dle jeho teorie stačí dva páry - otevřené na léto a uzavřené na zimu. Jsem žena, mně dva páry bot nestačí! :) Přeci si nemůžu vzít k šatům sandály, ve kterých chodím s dětmi na pískoviště! A v kozačkách přeci nepůjdu běhat. Když se zmíním, že potřebuji nové boty, můj muž není nadšen. Zkouší, jestli by nemohlo platit pravidlo - jedny domů, jedny ven. Většinou si nové boty kupuji, když staré doslouží, takže jedny boty vyhazuji a jejich místo v botníku nahradí nové.
A i co se týče ostatní úpravy vzhledu (líčení, účes), můj muž i já máme naštěstí stejný názor. Nerada se líčím a můj muž preferuje nenalíčené ženy. Nemám potřebu střídat barvu vlasů, a moje přirozená barva se mému muži líbí.
Občas si dopřejeme nějakou malou bláznivou, ale rychle vratnou změnu, pro oživení vztahu, abych nebyla pořád ta stejná žena. Například vyzkouším výrazné líčení, jiný účes, vytáhnu ze skříně šaty, které jsem na sobě neměla už léta, ... Malá módní přehlídka a zase šup k normálu. :) Jsem ráda, že si i v tomto směru sedíme a máme stejné názory, je to opravdu příjemné, nesvazující. :)
S přáním pěkného dne,

Eli.Emanuela

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 10. 2012: Kecá vám partner do šatníku?

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Přesně v 16.30 hodin se dnes dozvíte, kterou z přispěvatelek jsem se rozhodl odměnit slíbeným dárkem, totiž knížkou Laury McCabeové: Šperky z korálků a perel (vydalo nakladatelství iKAR).

sperky

Reklama