Jak to vypadá, když vám dáma (nebo spíš) dámička dělá nadřízenou? Přečtěte si příspěvek od čtenářky s nickem maje

Krásný den. Myslela jsem, že na toto téma nemám a ani nechci nic psát. Nicméně jsem v práci, kde je moje nadřízená Dáma!?

Při pití zásadně zvedá malíček. Bohužel také soustavně srká. Dělá to nejen když pije horký čaj nebo kafe, ale i když s někým telefonuje. Dokonce i když se baví se mnou, tak srká a dívá se na mě přes okraj hrnku. Někdy si říkám, že si tím dokazuje její nadřazenost nade mnou.

Snaží se používat odborné názvy. Ne vždy jsou na správném místě. Zároveň nezapomene několikrát za den zaklít tak, že by se i zedním musel zamyslet, zda to slovo vůbec zná.

Na oběd nepůjde nikam, kde sice dobře vaří, ale chodí tam „lopaty" (chlapi v montérkách). To, že jí jídlo občas zůstane na oblečení snad není třeba připomínat.

Alkohol pije ze začátku velmi decentně, ale v pravidelných a častějších intervalech. Takže po čase zjistí i ten největší optimista, jak je na tom se svým egem. A bavit se následující den do telefonu - v práci - se svou kamarádkou, jak se ožrala, je jen dodatek.

Ohrnuje nos nad každým, z koho nesrší majetek a nemá oblečení z velmi drahých butiků.

Tak mě napadá - je opravdu Dáma, nebo jen maloměšťák?

maje

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Na to je snad jasná odpověď

Máte ve svém okolí také nějakou dámu, milé ženy-in? Jak se porojevuje? Co by podle vás dáma neměla dělat? Zapomněli jsme dnes na nějaké společenské prohřešky, které dámu degradují? Vzpomeňte si na nějakou dámu, která by mohla jít příkladem. Neříkejte, že ve vašem okolí žádnou takovou neznáte. Budeme rádi, když přispějete svým názorem nebo příběhem do dnešního tématu.

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese redakce@zena-in.cz

 

Reklama