Novinky

Moje mladší dcera má na každém prstíku jiný lak

Další příspěvek nám poslala čtenářka s nickem Boros. K lakování nehtů má blízko nejen její sestra, ale hlavně mladší dcera:) Přejeme pevné nervy! Krásný den:)


Nehty si nelakuju. Ani nepoužívám gelové. V práci mít nesmíme, ale ani mimo práci mne to nijak neoslovuje. Jako- náctiletá jsem kdysi použila bezbarvý lak, ale to bylo všechno. Ne tak moje sestra, to byla fiflena. Stíny, rtěnky, laky na nehty...to bylo její. Za našich mladých dob jen na nehty na rukou, ale i tak se jí občas povedlo mít nalakovanou každou ruku jiným lakem. Měla kdejaký odstín, od jemně růžové až po temně rudou. Ta jedna růžová byla docela hezká, byl tam takový jemný lesklý opal.

Za našich mladých dob se nesmělo chodit s nalakovanými nehty do školy (kdo přišel, šel domů odlakovat a než dorazil, měl neomluvené hodiny, fakt, nekecám. Ani na střední), proto se sestra fiflila hned po příchodu a večer zas musela paráda dolů. Občas remcala, že nemůže mýt nádobí, protože má nalakované nehty, ale maminka udělala rázný konec- „tak si vezmi rukavice“. Jestli si sestra ještě nehty lakuje, to nevím, ale moje mladší dcera je celá po ní.

Tu by ta výhra potěšila. Každý prstík jiný (ne celá ruka stejná), kdyby decentní růžové, ale to je jeden prst černý, druhý tmavě zelený se stříbrnými tečkami, třetí modrý, čtvrtý stříbrný.... No hrůza. Nehty na nohou to stejné- naprosto nechápu, protože stejně nosí ponožky. Přitom jí ještě nebylo 15. Normálně s tím chodí i do školy. Prý nikdo neremcá, na třídních schůzkách taky nikdo nic neříkal. Nechci jí to tvrdě zakazovat, prý tak chodí všechny holky, ale občas, když jí vidím, tak vždy řeknu, že „žák má chodit do školy vždy čistě upraven (z filmu Marečku, podejte mi pero) a ne jak utržený od kolotoče“.

Boros

Pozn.: Text neprošel redakční korekturou

Chcete se zapojit do denního tématu? Napište nám! Lakujete si ráda a často nehty?

 • Jak často si nehty lakujete?
 • Jaké máte ráda odstíny laků?
 • Libujete si v extravagantních odstínech nebo se spíš držíte při zemi?
 • Potrpíte si na odstín sexy rudé?
 • Nelakujete si nehty vůbec? A proč?
 • Dáváte přednost umělým nehtům?
 • A pokud nosíte umělé nehty, jste spokojená?
 • Koušete si nehty?
 • Jak o své nehty a ruce pečujete?
 • Děláte si manikúru sama, nebo na ni někam chodíte?
 • A co si o lakování nehtů myslíte?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá krásný dárek od kosmetické značky Mary Kay. Lesk na rty odstín Pink Pagoda a lak na nehty odstín Pink Bamboo. Svět bude rázem růžovější! :)

mary

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je NEHTY. Předem děkuju!

   
12.03.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Ulmanová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] samecka [*]

  já jsem stará kráva a taky si někdy udělám barevné nehty. No a co?Sml30Sml57

  superkarma: 0 12.03.2014, 19:04:22
 2. avatar
  [3] vladka321 [*]

  Když k nám do laborky přišla brigádnice a měla všechny nehty nalakované střízlivým lakem a jenom prsteníčky měla výrazně fialové, tak jsem na její ruce stále dokola musela hledět, jak to bylo nové, zajímavé a hlavně nevšedně pěkné. Dodnes se takto ráda lakuji a moje dcera 10 let chodí do školy a nehty si lakuje také. Někdy má každý jiný, jako lentilky, jindy ulítne do pruhů, puntíků, či použije s velkou oblibou samolepky. Nevadí mi to, jsem stejnáSml22.

  superkarma: 0 12.03.2014, 13:52:15
 3. avatar
  [2] OlgaMarie [*]

  Možná vás naštvu, ale mně se to na mladých líbí, když mají nehty hezky ztvarované a každý jiný. Je to veselejší a určitě k věku vhodnější než nějaká bordelová rudá.Sml16

  superkarma: 0 12.03.2014, 12:17:47
 4. [1] anina4 [*]

  naše holky taky milujou barevný laky, ta starší už je plnoletá, to je  jiná,ale ta ml. je na základce  a prý tam nosí holky nalakované nehty už od 1 třídy,zatím si dává ty barevné jen o prázdninách a víkendech, jak je škola, tak to musí dolů

  superkarma: 0 12.03.2014, 09:07:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme