Asi vám je jasné, že princezna Ája není dvounohá princezna z pohádky, ale fenka naší čtenářky s nickem Mirka, která nám o ní napsala také pár řádků

Dobrý den. Mám krásnou fenečku zlatého Retrievera, je jí skoro osm a půl a jmenuje se Ája. Obvykle jsem jí dávala k Vánocům dárečky, většinou pamlsečky, jeden rok i nový pelíšek. Tenhle rok nám dárky utekly,  ale protože doma mám pořád spoustu pamlsků, nezůstane ošizená ani letos. Je to takové moje zlatíčko. V zelenině, kam chodíme na vitamíny, si ji oblíbili jak pan majitel, tak i jeho paní, a mají nejen pro ni, ale i pro další pejsky, kterých je na sídlišti dost a dost, neustále pod pultem připravený sáček s piškoty.

Hned vedle je masna - a kam myslíte, že mě Ája vede jako první? Samozřejmě, že do zeleniny. Navíc si tam i povykládáme, dovím se, co mají dobrého, a tak se tak říkajíc „zabijou dvě mouchy jednou ranou“. Jsem moc ráda, že svoji pomocnici, ale taky velikou mazlivku mám, a zrovna dnes jsem jednomu pánovi říkala, že my máme Vánoce každý den.

Já, můj muž, a moje - naše holčička Ája.

Vám všem přeji krásné svátky s Vašimi mazlíčky, hodně lásky a pohody a dlouhý čas prožitý s těmi, koho máte rádi.

Mirka

Milá Mirko, tak něco podobného prožívám se svým Alwinem na rohu v pekařství. kažký pátek tam chodím s ním a prodavačky pro něj mají vždycky něco na zub. Když není piškot, tak alespoň plátek šunky.

Také vám všem přeji krásné a pohodové Vánoce

Text nebyl redakčně upraven

Reklama