Ahoj. Mé zkušenosti s letní láskou jsou příšerné. Jsou to už 4 roky, co jsem se v Doksech seznámila s klukem. Oba jsme měli upito, a tak jsme ještě tu noc skončili u něho ve stanu. Ani nevím, proč jsem si s ním domlouvala na příští měsíc na týden dovolenou. Bylo to příšerný. Dneska vůbec nechápu, jak jsem tam s ním mohla vydržet celých 5 dní! Možná proto, že jsme byli věčně pod parou :-).

Abych se dostala k jádru věci - ten člověk po třech dnech dovolené začal být dost nechutný. To se snad nedá ani napsat přímo, co dělal. Např. asi měl s sebou málo ponožek, tak každé ráno čichnul, jestli je ještě unosí. No, fakt hrůza. Měli jsme tam být zhruba 14 dní, ale vydržela jsem to tam jen těch 5 dní. A co se milování týče... milé dámy, zažily jste takový sex jako ve filmu HOLKY TO CHTĚJ TAKY? Měla jsem nad sebou nadrženého chlapa, co když doskákal, svalil se vedle mě a pravil, jak to bylo perfektní :-)). A já? Já si u toho mohla klidně dělat manikúru :-).
Takže letní láska byla pro mě první a taky poslední :-).

Evusche


Milá Evusche,

představa muže očichávajícího ponožky je vážně děsivá... A vůbec, vyrazit na dovolenou s někým, koho znáte tak krátce (a ještě ke všemu vás vlastně seznámil alkohol) vyžaduje velkou odvahu a dobrodružné sklony. 

Ačkoli tato Vaše letní láska skončila nezdarem, vidím, že jste se s ní srovnala s humorem a nadhledem.

Přeji Vám hezký den a, pokud máte chuť, nějaké podařenější "repete" :-).

 

soutěžní slovo: rozdílní

Reklama