Missí krásky jsou žádané nejen na přehlídkových molech. Můžeme je vídat i v televizi, kterak nám sdělují zprávy o počasí, a jejich hlas můžete dokonce slyšet i tam, kde byste to možná vůbec nečekaly. Při fotbalovém zápase! Přečtěte si krátký rozhovor s Terezou Chlebovskou o tom, jaký je její zážitek z komentování.

foto1

Jaký to pro vás byl zážitek?
Nebudu skrývat nadšení a euforii, která ve mně právě v těchto chvílích je. Od příletu tady do Manchesteru to pro mě byl jeden velký zážitek, který vyvrcholil mými vstupy na Prima COOL, a samozřejmě zápasem.

Jak jste bojovala s trémou?
Ač se to nemusí zdát, jsem velká trémistka. Na druhou stranu jsem ale i bojovník, který si nenechá jen tak něco líbit, takže se proti trémě snažím bojovat a hlavně jí nepodléhat.

Jaké byly reakce vašeho okolí?
Reakce byly naprosto skvělé! O mé premiéře totiž věděli pouze rodiče, kteří mě celou tu dobu podporovali a povzbuzovali. Pro ostatní to bylo překvapení a musím říct, že jejich ohlasy, které se ke mně dostaly, byly moc milé.

Jaký máte vztah k fotbalu?
Nikdy bych nechtěla dělat něco, k čemu bych neměla jakýkoliv vztah. Vyrostla jsem ve sportovní rodině. Taťka dělal atletiku, hrál fotbal a později se z něj stal fotbalový rozhodčí. Od dětství jsme tak s rodinou trávili víkendy po fotbalech a povzbuzovali toho „černobílého pána“ na hřišti. (smích) No a jelikož má v rodině jen a pouze dcery, tak někdo se potatit prostě musel. (smích)

Který hráč je pro vás ten nej?

Těžko říct, je mnoho hráčů, kteří dosahují úctyhodných kvalit a pomalu se blíží k oné fotbalové dokonalosti. Třeba při středečním zápase byl na hřišti pro mě jasnou jedničkou Ribery. Obecně se mi ale líbí styl a bojovnosti Messiho.

Zdroj a foto: Prima COOL

Reklama