Styl

Mohou být vlasy smyslné?

Stalo se vám někdy, že jste při sprchování zavřela oči a vaše mysl odplula někam daleko? Ne? Tak jste o hodně ochuzena a budete to muset napravit. Nádherné představy, smyslné vlasy, skutečný pocit fantazie či momenty osobní radosti s veselými barvami a výjimečnými vůněmi vám slibuje nová řada vlasové kosmetiky Herbal Essences. Tváří této značky se pro Českou republiku stala stejně smyslná a nádherná Zuzana Jandová.

nnn

Zuzana Jandová s návrhářkou Claudií Marčekovou

Zuzana Jandová je veselá a milá dívka s nádhernými vlasy. Je tedy ideálním prototypem dívky Herbal Essences.„Vlasy jsou pro mě velmi důležité a kolekce Herbal Essences mě naprosto nadchly. Nádherně voní a vlasy zanechávají zářivé. Mytí vlasů se pro mě stalo příjemným zážitkem, při kterém zavřu oči a sním,“ říká Zuzana.

Představení nové vlasové řady se samozřejmě nemohlo obejít bez módní přehlídky. Modelky předvedly oblečení, které dokonale ladilo se značkou - bylo veselé, barevné, zábavné a nápadité.

 

hh

Kolekce Norberta Szalaye

ff

Kolekce Miroslava Bárty

Znáte tuto vlasovou kosmetiku? Líbí se vám modely?

Pro zajímavost: Celosvětovou tváří značky je krásná a zábavná Mischa Barton. Mischa byla skvělou volbou, má v sobě stejnou směs hravosti a nezávaznosti jako značka sama. Celý její úspěch stojí na jediném: skutečné radosti z toho, co dělá, a schopnosti brát každý nový zážitek s – pro ni charakteristickým – osvěžujícím elánem a chutí do života.

   
30.07.2009 - Krása - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Markys [*]

  Vyskouším.

  superkarma: 0 25.08.2009, 16:06:26
 2. [2] Januška K. [*]

  Já jsem tuto řadu nedávno načapala v akci, tak jsem neodolala a koupila jsem si. Nabízí šamponky, kondicionéry a masky. Jsou v dostání v různých barvách, pro různé typy vlasů. Ještě jsem je nezkoušela, ale co můžu konstatovat už ted' je, že precizně voní. Už se těším, až je prubnuSml16

  superkarma: 0 06.08.2009, 17:58:32
 3. avatar
  [1] 666Lilith [*]

  Neznám tuhle kosmetiku a na své vlásky si opravdu potrpím a na šamponech nešetřím. Určitě skusím když bude možnost.Sml22

  superkarma: 0 30.07.2009, 20:28:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme