Domácnost

Mohlo by se to jmenovat třeba KRKÁNEČEK

Bylo to v době kdy mé mladší dceři byli asi 4 roky a tchýně si usmyslela, že jí vezme sebou na rekreaci. Po týdenním pobytu jsme pro ně měli přijet s tím, že tam zůstaneme přes víkend, a tak se stalo.

Přijeli jsme v době podávání obědů a napochodovali do společné jídelny kde naše dcera právě dopíjela limonádu, v tu chvíli se ozval tak mohutný krkanec, že by se za něj nemusel stydět ani dospělý chlap.

Všichni ztuhli a začali po sobě pokukovat,  já jsem byla červená jak rajské jablko a hanbou bych se propadla, když si naše dcera s naprostým klidem stoupla a na celou jídelnu prohlásila ,,to já ne, to ta limonádička“ v tu chvíli se polovina jídelny svíjela smíchy po zemi, já překřižovala nohy abych se nepočůrala a číšník s prohlášením, tak to chce odměnu přinesl velký zmrzlinový pohár.

Toto vystoupení našeho dítka mělo tak velký úspěch, že pokaždé když tam někdo z naší rodiny zavítá, nesmí zapomenout pozdravovat dnes již 14-letou slečnu se slovy: ,,tak co limonádička“.

 

Pěkný den přeje folkart

   
12.02.2005 - Dům a byt - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. [4] Janík [*]

  malá byla ale spokojená, dostala zmrzlinový pohár

  superkarma: 0 13.02.2005, 18:03:52
 2. avatar
  [3] koza roza [*]

  U nás se vždy tradovalo,lepší jeden prd,nežli deset doktorů.Samozřejmě se to týkalo i těch zmiňovaných krkánků.Ale na druhou stranu je pravda,že za každou cenu a kdekoliv ne...Problém je v tom,že to malé dítko neví kdy ano a kdy ne.

  superkarma: 0 12.02.2005, 22:56:15
 3. avatar
  [2] Deafina [*]

  Vivian: Dívenka nebyla odměněna za úkon, ale za komentář. A zda znáš, jak potlačit krkaneček? To já si s tím poradit neumím.

  superkarma: 0 12.02.2005, 21:38:33
 4. avatar
  [1] Vivian [*]

  tak to je drsný
  ovšem odměňovat dítě za takto hrubě nespolečenské chování mi přijde poněkud nevýchovné

  superkarma: 0 12.02.2005, 11:44:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme