S modřinami se neustále potýká čtenářka Berus77. I když jim vlastně spíš tyká, než aby se s nimi potýkala, dělají se jí totiž každou chvíli...

Další příspěvek tu máme od čtenářky Berus77, která se přiznává k špatné prostorové orientaci...


Dobré odpoledne všem.

Já a moje všudy přítomné kamarádky modřiny jsme si již na sebe zvykly a vycházíme spolu. Jsem ten typ člověka, co se mu staví do cesty různé předměty: rohy postelí, stolů, lavic, někdy potkám futra a občas hřbetem ruky sejmu nějaký klíč ze skříně. Jsem takové motovidlo a koordinace mých pohybů sem tam selže. Vždy mi naskočí modrý či červený flíček, ale za pár dní je pryč a tak si s tím příliš hlavu nelámu. Mám jednu svoji „nejstarší jizvu“ nad očním víčkem. Tedy přesně řečeno je to první větší úraz, který si pamatuji. Bylo mi asi 4-5 let a narazila jsem hlavou do topení. Klasický dětský úraz. I se mi stane, že potkám lidi s tímto zraněním buď na stejném místě nebo hned vedle na druhém oku. Je mi 35 a musím zaťukat, že mimo porodu jsem se bílým plášťům zatím úspěšně vyhnula, to i navzdory tomu, že ráda sportuji. A když přemýšlím nad největší jizvou - bohudíky žádná mě nenapadá.

Přeji ničím a nikým nezjizvený den.

Berus77

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 15. 10. 2012: Hojení ran

  • Regenerují se vám rány dobře?
  • Jste stále samá modřina, nebo naopak na modřiny netrpíte?
  • Máte nějaký osvědčený tip na rychloléčbu ran? Nějaký „babský“ recept?
  • Z čeho jste si odnesla největší jizvu?

Jak vnímáte své jizvy: líbí se vám, jsou vám jedno, nebo je nemáte ráda?

Své příspěvky k tomuto tématu mi zasílejte do redakční e-amilové schránky (viz níže), a to nejpozději 15.10.2012 do 15.00 hodin. Posílat mi můžete i fotky svých nejhorších ran a jizev. Jednu z přispěvatelek odměním regeneračním kondicionérem a bylinným šamponem s panthenolem od RYORu.

ryor

Reklama