Bulvár

Modní přehlídka v Ordinaci


Lucie Hrušková (Ivana Jirešová) je podnikavá žena s dobrým srdcem. V baru U vidlí, kde pracuje coby barmanka, uspořádala módní přehlídku s následnou dražbou oblečení ze second-handu.
V publiku usedly sestřičky i doktoři z gynekologické ordinace i nemocnice v Kamenici, modelkami se staly Naďa Mázlová (Kateřina Pospíšilová), Lenka Váchová (Barbora Petrová), Dorka Poláková (Lucie Černíková), Sylva Petrová (Veronika Nová). Lucie dlouho přemlouvala MUDr. Kroupu, aby vystoupil jako model, ale neuspěla. A tak jediným mužem, který se uvolil předvádět oblečení ze sekáče, byl barman David (Richard Trsťan).

Lenka Váchová excelovala ve zlatém saténovém vršku se špičatou podprsenkou a la Madonna a v modelu pojmenovaném Živelná pohroma, Dorka Poláková všechny oslnila červenou kreací a David přítomné rozesmál růžovým kloboukem.
„A teď přijde velké překvapení, které ocení především neprovdané dámy!“ ohlašuje Lucie Hrušková zlatý hřeb přehlídky. „Ještě včera fotila kolekci plavek mezi jaguáry v jižní Africe a příští týden si zaskáče v teniskách mezi klokany v Austrálii.“ Všichni přítomní jen obdivně vydechnou. Přichází Naďa Mázlová (Kateřina Pospíšilová) ve velké bílé svatební róbě. „Nedraží se jen šaty, ale bonusem je večeře o čtyřech chodech s naší krásnou modelkou,“ upozorňuje Hrušková. „Panové, dražíme modelku! Vyvolávací cena 500 korun!“
Adam Suk (Pepa Pejchal) nabízí 1500, Čížek (Ladislav Potměšil) přihazuje, ale Vendulka ho krotí, ozývají se i další, ale šaty nakonec vydraží Čestmír Mázl za 5000 korun, což okomentuje slovy: „Dal jsem 5000 za úplně zbytečné šaty a večeři s vlastní dcerou.“

Svatební šaty ženy vždycky zajímají, a tak se během přestávek při natáčení rozproudila debata o tom, v čem se která z hereček vdávala.
Někdejší finalistka soutěže o nejkrásnější dívku ČR Kateřina Pospíšilová je zatím svobodná, ale až se jednou bude vdávat, chtěla by mít luxusní dlouhé bílé šaty. Jestli se závojem nebo bez, to ještě neví.

Michaela Dolinová (sestra Marie Johnsson): „Na sobě jsem měla šaty, v kterých jsem se už kdysi chtěla vdávat. To mi bylo dvacet, ale onen dotyčný pak cukl a mně ty šaty visely ve skříni s tím, že je snad někdy použiju. A skutečně, po deseti letech jsem je vytáhla a stále byly nádherné, bílé, krátké a hlavně mi nebyly malé! Koupila jsem si k nim klobouk, abych měla něco nového, a samozřejmě jsem dodržela i ostatní rituály, že nevěsta má mít také něco modrého, půjčeného atd.“

Magdalena Zimová (sestra Míša): „Vdávala jsem se v dlouhých bílých šatech bez závoje, které ušila babička. Brali jsme se na vesnici u známých, bylo nás jen dvanáct. Když jsem říkala „ano“, rozezvučela se nad celou vesnicí cirkulárka. Co se také dalo čekat – brali jsme se na apríla.“ (Magdin manžel je herec Karel Zima)

Veronika Jeníková (sestra Vendulka): „Měli jsme malinkou svatbu pouze ve čtyřech. Vdávala jsem v modrobílých letních šatech se sáčkem. Byly to úplně normální šaty, které jsem pak nosila jako jakékoli jiné.“ (Veroničin manžel je herec Čestmír Gebouský)

Díl, ve kterém diváci módní přehlídku uvidí, se bude vysílat 23. října.

A v čem jste se vdávala vy? Jak vzpomínáte na svoji svatbu? Byla jste někdy na módní přehlídce? A co třeba aukce? Vydražila jste si někdy něco?

zdroj: TZ TV Nova

   
03.10.2007 - Kultura - autor: bezradná Eleonor

Komentáře:

 1. avatar
  [3] femme [*]

  já jsem měla na tu dobu atypické svatební šaty byly dlouhé sluníčkově žluté s kapucí

  superkarma: 0 03.10.2007, 13:27:14
 2. avatar
  [2] ještěrka.ehp [*]

  Tyrkysové dlouhé šaty vhodné na pozdější nošení
  Byla nádherná přenádherná
  Myslím kdysi ano, ale dojem na mě neudělala, teď už bych tam nešla
  Tam ne
  Ne

  superkarma: 0 03.10.2007, 12:25:21
 3. avatar
  [1] Janecka [*]

  Na seriál nekoukám, vdávala jsem se v bílých šatech a podruhé ve světle modrých, na modní přehlídce jsem byla v Hotelu Hilton naší návrhářky, na aukci jsem nebyla. Byl syn a dražil se pronájemnebyt. prostor(nevyhrál,jedni byli odhodláni jít až na dvojnásobek).

  superkarma: 0 03.10.2007, 11:44:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme