Bulvár

Módní přehlídka pro ženy-in

Strávit sobotní odpoledne na módní přehlídce, dozvědět se spoustu zajímavých informací nejen o módě, ale i o líčení, a třeba i výběru brýlí nebo toho správného parfému, se čas od času určitě hodí každé z nás.

Odpoledne začalo v salonu Magic Helena módní přehlídkou, ve které jsme se mohly podívat na kostýmy a ukázky podzimní módy. Sympatické bylo, že předváděné modely byly vybrány přímo ze současné nabídky, a pokud se někomu zalíbily, mohl si je třeba hned zakoupit, nebo alespoň vyzkoušet.

“Móda je jen slovo, ale styl, který každá z nás nosí, ten je důležitý,” říká Helena Kohoutová, majitelka salonu Magic Helena. “Náš salon se snaží vyjít vstříc opravdu všem ženám. Naše modely jsou určené dámám až do velikosti 50. Výhodou také je, že třeba kostýmy neprodáváme jako komplet, ale zvlášť. Protože málokterá z nás má souměrnou postavu. Někdo třeba potřebuje sako o číslo menší než sukni či kalhoty, a to u nás skutečně není problém. Navíc nabízíme ženám pravidelná sezení, kde si s nimi povídáme o módě a stylu, a dokážeme každé ženě doporučit to, co je pro ni nejvhodnější,” uzavírá paní Helena.

Součástí přehlídky bylo i představení optiky Horus, jejíž zástupkyně Martina Mašková se ukázala být odborníkem opravdu na svém místě. Ke každému modelu dokázala vybrat ty nejlépe padnoucí brýle. “Brýle jsou vlastně šperk. Není nutné se jejich nošení bát, protože když jsou správně vybrané, mohou v tom pozitivním slova smyslu podtrhnout vaši osobnost,” radila přítomným ženám.

Po ukončení přehlídky pak na naše ženy-in čekalo pohoštění a možnost prohlédnout si modely Magic Helena, vyzkoušet si různé brýlové obroučky, či se dozvědět něco o správném líčení od zástupkyně kosmetiky Fann. Já osobně jsem překonala ostych a vyzkoušela nové brýlové obroučky a byla jsem velmi příjemně překvapena.

A jak se odpoledne líbilo našim výherkyním? Poslechněte si názory některých z nich:

Deja: “Bylo to moc zajímavé. Jsem ráda, že jsem se této akce mohla zúčastnit. Dozvěděla jsem se zde spoustu nových informací a také jsem si krásně odpočinula od toho věčného shonu, ve kterém asi většina z nás žije.”

Cher: “Moc se mi to líbilo. Jsem rok a půl na mateřské a tohle pro mne byla příležitost, jak vypadnout z toho domácího stereotypu. Musím říct, že si zde připadám tak trochu v jiném světě,” dodala s úsměvem.

Kubikm: “Já mám tyhle akce velmi ráda. Vždycky když je příležitost, nenechám si ji ujít. Kosmetika, móda a vše, co se toho týká, mě velmi zajímají. Dnešní odpoledne se mi moc líbilo.”

K tomu snad není co dodat. Snad jen to, že určitě nebylo poslední v tomto stylu a že někdy v budoucnu budete mít vy, čtenářky magazínu Žena-in opět možnost vyhrát účast na nějaké podobné akci.

Od dnešního dne probíhá soutěž, ve které můžete vyhrát Den krásy s Magic Helena.
Soutěžit můžete ZDE .

   
07.10.2004 - Společnost - autor: Jaroslava Machálková

Komentáře:

 1. avatar
  [7] kubikm [*]

  ještě k té přehlídce - bylo zajímavé, jak změna brýlí změnila i model...

  superkarma: 0 07.10.2004, 22:26:30
 2. avatar
  [5] Aprilka1 [*]

  Taky jsem byla na přehlídce.
  Modely docela dobrý, nejvíc se mi líbí halenky. Ale cenově je to pro mě dost drahé. Občas si sice něco dražšího dopřeju, ale máme nový byteček takže peníze vrážím jinam.
  Dojem z přehlídky mám smíšený. Na takový akce nejsem moc stavěná.
  Ale aspoň mě to vytáhlo do centra Prahy

  superkarma: 0 07.10.2004, 08:48:11
 3. avatar
  [4] Petique [*]

  No to neva ty švakrová.

  superkarma: 0 07.10.2004, 08:42:20
 4. [3] Anai [*]

  Moc se omlouvám za zkomolení názvu salonu - nějak jsme při psaní nepřemýšlala, samozřejmě vím, že je to Magic Helena!

  superkarma: 0 07.10.2004, 08:32:56
 5. [2] Anai [*]

  Tahle firma mi bude vždycky blízká, ačkoliv se tam už hodně dlouho díky finančním poměrů neoblékám a to nejen proto, že tam pár let pracovala moje oblíbená dnes už "ex" švakrová. V roce 1994 v Praze zdaleka nebyla tak široká nabídka oblečení jako dnes. Sehnat jiné, než dívčí sportovní oblečení ve velikosti 34/36, kterou jsem tehdy měla byl zázrak a já sháněla společenský kostým téměř po celé Praze několik dnů zcela marně. Všude mě už od dveří vyháněli se slovy: "Na Vás nic nemáme", prostě hrozný přístup! Poté jsem se ocitla ve Slezské v M. Helen a jedině tam - podotýkám, že moje švakrová tam tehdy nebyla - se mi maximálně, milě a zcela profesionálně věnovali, takže i když ani oni mi nemohli splnit zcela mou představu (sukňový kostým), přemluvili mě do krásného kalhotového kompletu, který jsem poté nosila hrozně ráda na moře společenských příležitostí až do doby, když už se díky měnící módě skutečně vzít nedal. Stál sice hodně tisíc (dnes si kupuju oblečení výhradně za pár stovek maximálně), ale stál za to! Poté jsem ještě pořídila další, odpolední kostým, který jsem pro změnu unosila téměř do roztrhání! Módní přehlídky jsem díky švakrové absolvovala poté asi 3x a vždy se mi moc líbily, protože se vždy jednalo o "nositelné" modely. Prostě Helen Magic = !!!

  superkarma: 0 07.10.2004, 08:31:42
 6. avatar
  [1] femme [*]

  taky jsem byla vylosovaná, ale ráno jsem se dozvěděla, že mi odvezli babičku do nemocnice , tak jsem se nemohla zúčastnit

  superkarma: 0 07.10.2004, 00:26:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme