Aktuálně se vám hlásím z módní přehlídky letošního ročníku Mercedes Benz Prague Fashion Weekend 2O14. Koná se v budově právnické fakulty, která propůjčila své úžasné prostory módě a oděvnímu designu.

m

Rudě nasvícená aula fakulty vypadá opravdu impozantně

Už jsem těšila na přehlídku značky PIETRO FILIPI, která po herečce Kateřině Geislerové navázala spolupráci s návrhářkou Ivanou Mentlovou. Její tvorba se mi vždycky líbila a tak jsem byla zvědavá, jak se „popasovala“ s konfekcí. Přece jenom něco jiného je pracovat ve vlastním ateliéru a navrhovat pro sériovou výrobu, i když v limitované edici

Pietro Filipi si ale drží vysoký standard, co se kvality týče a jak jsem se dozvěděla, nechal Ivaně Mentlové volnou ruku, takže se módní fanynky mají na co těšit. Mít v šatníku kousek od této návrhářky už patří k prestižním záležitostem.

m

Svou kolekci Silverline pro PIETRO FILIPI navrhla v minimalistickém duchu s použitím pánských prvků. Vsadila na eleganci, čisté linie a převážně černobílou barevnost. Pánské prvky zjemňují ryze ženské detaily jako jsou transparentní vsadky, plizé, nebo průstřihy.

m

Kdybych si měla vybrat jeden model z této kolekce, asi bych měla hlavu hodně zamotanou, ale nejspíš by to byl nějaký kalhotový kostým se smokingovými reverami.

n

Celá kolekce mě totiž nadchla a bude se zřejmě líbit všem ženám, které mají rády dobře kombinovatelnou módu, která jen tak nezestárne.

Zatím jsem vám pořídila pár snímků z diváckých řad, ale na kvalitní fotky z celé přehlídky se můžete těšit již brzy.

Letím na další

 

 

 

Reklama