Společenská událost takového významu, jakou byl Muž roku, se pochopitelně neobešla bez účasti celebrit a známých tváří. Dodaly akci patřičný lesk a byly středem pozornosti. Nejen veřejnosti, která je chtěla vidět na vlastní oči, ale i módní policie. Pojďme si „proklepnout“pár outfitů některých z nich

Pojďme si „proklepnout“ pár outfitů některých z nich:

nosková

Michaela Nosková zvolila tzv. panelové šaty, které jsou poslední dobou velmi módní. Krásně tvarují postavu a jsou opravdu sexy. Jedinou výhradu bych měla snad jenom k botám. Spoutané kotníky jejím nohám zrovna nelichotí. Lepší by byly subtilnější páskové sandálky v neutrální barvě, která na sebe nepoutá pozornost.

horvathova

Petra Horváthová se oblékla poměrně klasicky. Černý top s bílou vsadkou a k němu černé lesklé kalhoty doplněné žlutě podšitou vlečkou. A právě vlečka je kamenem úrazu celého outfitu. Působí laciným dojmem divadelního kostýmu z půjčovny. Nehledě na to, že nositelce zkracuje nohy.

hejlík

Lukáš Hejlík s přítelkyní. Abych jenom nekritizovala. Jsem ráda, že mohu něco pochválit. Začnu dámou. Přítelkyně je opravdu krásná a moc jí sluší jednoduché černé šaty doplněné psaníčkem a (všimněte si) zajímavými botkami s nalakovanými nehtíky. Jsou to opravdu lodičky, nikoliv sandály s volnou špičkou. Lukáš má moderní (po italsku) střižený oblek, který působí dojmem, že je mu trochu menší, ale tak je to alespoň podle posledních trendů v pořádku. Ale stejně si neodpustím malé rýpnutí na adresu bot. Na denní nošení by snad byly v pořádku, ale na večer se příliš nehodí.

mesárošová

Dominika Mesárošová. Další panelové šaty na večírku měla na sobě Dominika. Tentokrát v módní midi-délce doplněné červenými doplňky. Náhrdelník už byl skoro zbytečný. Názor na tetování, které vypadá jako pigmentové skvrny, už nechám na vás.

erbová

Vlaďka Erbová a Pavel Filandr. Máme zde další dvojici, které se dá máloco vytknout. Snad kromě příliš hlubokého „véčka“ s růžencem na krku u pánského doprovodu modelky. Trochu pouťová rekvizita, která kazí celkově dobrý dojem.

ali

Ali Hammoud. Nejkrásnější muž světa je opravdu hezoun, ale mohl se blýsknout lepším sakem. Len se na takovou akci nehodí ani náhodou a nezachrání to ani kapesníček v náprsní kapsičce.

Kamila

Markéta Konvičková. Military styl je v pořádku, odhalený proužek kůže mezi pasem a ňadry dokonce módním hitem, kotníčkové kozačky také, ale má to několik háčků. Tento outfit se vůbec nehodí k večerním příležitostem. Pokud nejde o zahradní párty, nebo třeba neformální firemní večírek. A když už nebylo zbytí a chtěla se takto obléknout, mohla celkový outfit trochu odlehčit třeba zlatými sandálky, a ne ho zazdít masivními botami, které vůbec neladí k jemnému materiálu.

březinová

Marcela Březinová vypadá na svůj věk naprosto skvěle. Má dokonalou postavu a úžasné charisma. Ale proč to všechno degraduje takovým oblečením? V jejím případě bych nechala vyniknout výrazné tetování, které je samo osobě velmi dekorativní, a zbytek potlačila na minimum. Třeba malé černé ke kolenům (s těmito páskovými sandály) nebo s kotníčkovými kozačkami. Vznikl by úžasný kontrast strohé elegance s přirozenou živočišností, kterou má Marcela v sobě. Pokud chce ukazovat své tetování, rozhodně bych jí radila jednobarevný outfit. Tento model by se dal zachránit kdyby: Sundala indiánské náušnice a leopardí tílko vyměnila za bílé.

Poskytnutné foto: David Novotný

Reklama