Jak jste se oblékly do podzimního počasí? Vyrazili jsme ven s naším zvědavým fotoaparátem, abychom zjistili, jestli chodíte i na podzim pěkně módně oděné, nebo jestli na sebe v tento čas prostě jen hodíte něco teplého bez ladu a skladu...

Chlad a podzimní nálada se pomalu vkrádá nejen do ulic, ale i do šatníků a myslí. Když jsme s kolegyní vyrazili fotit tuto módní policii, těšili jsme se, jak budeme za chvíli zpátky v redakci. Ale nebyli - všichni lidé zakabonění, pluli jako pochmurné bárky v zataženém počasí a nikdo, lautr nikdo se nechtěl fotit!

Když už nám připadalo naše počínání příliš marné, přilétla první vlaštovka - neudělala sice jaro, ale vykouzlila úsměv na našich ustaraných tvářích, když se nechala „cvaknout“. Díky, Kataríno!

Nakonec jsme přece jen ulovili tři odvážné dámy. A tak jsme se směle vrhli do hodnocení. Hodnotit můžete i vy, níže v diskuzi, systém je jednoduchý...

  • Super! sml67sml67
  • Dost dobrý! sml67
  • No, normálka, ne? sml80
  • Hm, spíš nic než moc... sml68
  • Absolutní propadák! sml68sml68

Katarína

Katarína

Jakub: sml67 Mám rád hnědou barvu, už jen proto a také kvůli tomu, že byla Katarína první, kdo se rozhodl rozsvítit nám den tím, že se nechá vyfotit, dávám palec nahoru. Oblečení vypadá navíc velice pohodlně a sladěně.

Eva: sml67 Osobně hnědou zrovna nemusím, ale tady vypadá dobře. Bunda má pěkné zapínání. Líbí se mi i oba šátky, které to zpestřují.

Simona

Simona

Jakub: sml67 Zvažoval jsem, jestli nedat Simoně palce dva, ale nakonec jsem se rozhodl, že ne. Kabátek je moc slušivý, modrá barva k šedo černé kombinaci také sedne, ale ty kecky... ty bych si, být Simonou, odpustil, zvlášť když všechno ostatní je super!

Eva: sml67sml67 Já ty dva klidně dám. Přiznávám, že si k tomu umím velice dobře představit kozačky na podpatku, ale zároveň chápu, že pohodlí kecek je zkrátka nenahraditelné. A navíc nejsem hnidopich :-P Kabátek i modrá mikina se mi velice líbí.

Ludmila

Ludmila

Jakub:sml80 Ludmila se trochu obávala, že ji poznají studenti, tak jsme jí slíbili, že obličej nějak zakryjeme. I když na první pohled je její oblečení nesourodé: duhová šála, černý plášť a kalhoty, k tomu hnědá brašna... přesto Ludmila působila tak nějak pohodově, ale tady jsme v módní policii, tak dávám... neutrální hodnocení.

Eva: sml80 Tady se musím ke Kubovi přidat. Jenom upřesním, svršek není černý, ale tmavomodrý. Každý kousek zvlášť je ok. Ale kombinace toho všeho dohromady je opravdu poněkud nesourodá. Podle mě by stačilo vyměnit kabelku, sladit ji s šátkem a dala bych palec nahoru.

Souhlasíte s hodnocením redakce?

Reklama