Jak jsme slíbili, tak jsme udělali. Je tu módní policie z parníku. Některé z vás měly to štěstí a narazily na mě s foťákem. A ačkoli jsem se trochu bála slibovaného svržení přes palubu do hlubin v té době jistě už pěkně studené Vltavy, dobře to dopadlo.

Asi jste nakonec usoudily, že se nemáte za co stydět. Je mi potěšením, že můžu naprosto upřímně a bez nadsázky konstatovat, že čtenářky Ženy-in jsou nejen vtipné, inteligentní, ale i krásné, svěží a mladé. Ty, jejichž občanka tvrdí něco jiného, zůstaly mladé duchem a to se taky počítá. Navíc je to vidět.

Jste asi zvědavé, na hodnocení vašich outfitů. Tak pojďme na to. Můžete si smlsnout i na Kubovi. Než se pustíme do kritiky, připomeňte si, co znamenají obrázky pod fotkami:

sml67sml67 Výborně!
sml67 Dobrý!
sml80Neutrál
sml68 Nelíbí se mi
sml68sml68 Jdi se zahrabat!

ToraToraTora

ttttttttt

Eva: sml67 Mě a mojí mamku, která je do pletení celá žhavá, zaujalo pěkné pončo. Tora pěkně ukázala, že v jednoduchosti je síla. Dala na praktickou kombinaci černé s bílou a dobře to dopadlo. Nemohly mi uniknout ani originální náušnice opatřené obrázky idolů Bodyho a Doyla, pokud se nepletu. Toro, to je domácí výroba? Že bych poslala taky nějakou objednávku :-)

Jakub: sml67 sml67 Hrozně moc se mi líbí ten pletený přehoz, už jen za něj si ToraToraTora zaslouží dva palce!

Linda: sml67 Ty naušnice jsou výborné! Pletené pončo mě zas tolik nezaujalo, dokázala bych si na takové pěkné babě představit něco trošku šmrncovějšího, nějakou krátkou bundičku do zelena, jako je barva na naušnicích.

Anai

anai

Eva: sml67 sml67 Další kousek, kterému není co vytknout. Anai, jak všichni víte, byla na parníku jako vizážistka. A tak není divu, že opravdu ví, co jí sluší, a umí to prodat. Ani ten rok narození se mi nechtělo uvěřit, takhle dobře chci ve věku Anai taky jednou vypadat. Skvěle sladěné oblečení, mladistvý elán a dobrá nálada. To všechno dohromady vytváří neodolatelnou kombinaci. Není pochyb, že Anai to ví.

Jakub: sml67 sml67 Zuzka je jako vždy elegantní. Taky bych chtěl takhle umět sladit oblečení...

Linda: sml67 sml67 Anai vypadala výborně, nemám co vytknout...

Mio

Mio

Eva: sml67 Mio dala, jako všechny účastnice, které přijely z větší dálky, na pohodlný oděv. A i v něm vypadala dobře. Kdybych si měla představit jen rifle, černou košili, koženou bundu a tmavé sluneční brýle asi bych hádala, že konečný výsledek bude vypadat docela drsňácky. Ale Miiny něžné rysy daly tomuhle modelu to, co mu scházelo. Tohle je výhoda blondýnek. Mio, já osobně bych ti ještě doporučila nějakou pěknou ozdobu do dekoltu. Ale i bez ní si ho určitě všichni všimnou :-)

Jakub: sml80 Jednoduché, pohodlné, pohodové. Ale prostě tak nějak normálka.

Linda: sml67 Také mám ráda jednoduchost. Ale přecejen bych ještě přidala nějaké výraznější, třeba stříbrné doplňky.

Věra57

věra57

Eva: sml67 Tady se radši zdržím hlasování, protože bych nebyla objektivní. Jenom bych si dovolila vyzvednout tričko v asijském stylu (škoda, že tu není vidět celé). Do toho jsem se zamilovala na první pohled a tak jsem ho koupila. Teď ho nosí máma, já z něj vyrostla. Líbí se mi barevná sjednocenost. Co na to ostatní?

Jakub: sml67sml67 Elegance Věře sluší. Dostává mě ale ta halenka s čínským motivem a líbí se mi, jak jde překvapivě dohromady s šedým kostýmkem.

Linda: sml67 Paní Věře to sluší, ale kombinace podobných barev mi na ní připadá malinko smutná.

Jakub D. Kočí

JDK

Eva: sml67 Kuba se chtěl sladit s prostředím a tak šel do námořnického. Nemůžu si nechat pro sebe, že námořnická čapka slušela i Lindě, bohužel její fotku tu nemám. Na Kubovi se mi nejvíc líbí kytara. Kubo, nabarvit si vlasy na černo, zajít si za Anai, ať tě pěkně nalíčí, koupit aspoň pár lízátek s tetováním (pokud nechceš opravdovou kérku) a dala bych si říct. Ale píšu ti už teď plus za smysl pro humor.

Jakub: sml68sml68 Ježkovyvoči, ten má ale ránu... myslím, že netřeba komentovat.

Linda: sml67 Pěknej námořník :)

Dana: Na parník jsem se těšila a chtěla jsem se obléknout do podobného stylu, jako má Kuba. Ale bohužel, člověk míní a život mění, takže jsem se té slávy nemohla zúčastnit. Proto mi nepřipadá zrovna vkusné hodnotit oblečení lidí, kteří na parník přišli. Kdybych ale měla vybrat jednu osůbku, které to z vyfotografovaných nejvíc sluší, neváhala bych ani vteřinu a zvolila bych TTT.

Míša - Nejsem ten pravý, kdo rozumí oblékání. Zastávám názor, že nechť si každý posoudí, co je vhodné a ať si nosí to, v čem se cítí dobře. Líbili se mi všichni, hlavně proto, že přišli, a že jim se líbilo s námi.

Reklama