Tuto sobotu jsme se přenesli do prvního módního města, Milána. Nemuseli jsme jezdit daleko, Milán přijel za námi do Centra Chodov a představil se nám prostřednictvím úžasných módních přehlídek předních italských značek.

Byli jsme samozřejmě u toho a přinášíme vám první reportáž.

Největší napětí bývá vždycky před premiérou. Dalo by se krájet i v Centru Chodov kolem černého podia s velkým projekčním plátnem. Zájem publika byl obrovský a místa k sezení obsazená do posledního křesílka. Není divu, módní přehlídky se známými modelkami nejsou k vidění denně. 

Kromě přehlídek, které probíhaly ve čtyřech blocích, se o zábavu starala skvělá skupina Inflagranti, tanečníci Stormballetu a samozřejmě vtipný moderátor Tomáš Kraus.

chodovFashion Star na Chodově

Centrum Chodov hledá nejstylověji oblečené návštěvníky. Budete to vy?

V prvním bloku přehlídek se nám představily značky Fornarina a Armani Jeans. V druhém Steilmann a 7 Camicie, ve třetím Aeronautica Militare a Napapijri a poslední patřil značce Diesel.

Přijměte pozvání na místo dění prostřednictvím fotoreportáže

Foto: Jakub Joachim

Každý den se můžete těšit na podrobné fotoreportáže z jednotlivých přehlídek, street outfity, módní tipy a triky v italském stylu, které jsme pro vás nafotili v Centru Chodov.

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov

 

Reklama