Módní Chodov vstoupí do své závěrečné etapy v sobotu 28. září, kdy odstartuje francouzský týden inspirovaný kosmopolitní Paříží. Přijďte do Centra Chodov a nechte se unést francouzským stylem! Uvidíte nejnovější kolekce oblíbených francouzských značek, jako jsou Camaïeu, Etam nebo Pierre Cardin a mnohé další, které předvede hned několik tuzemských missek. V rámci „českých okének“ v sobotním programu můžete obdivovat dovednosti domácích návrhářů a umělců. Poslední módní týden Centra Chodov nabídne i bohatý doprovodný program s řadou workshopů a soutěží Nezmeškejte ho!

Paříž: 28. září 2013

Čtvercové náměstí Centra Chodov oživí 28. září již počtvrté exkluzivní fashion show, která se tentokrát ponese ve francouzském duchu. Uzavře se tak cyklus přehlídek Módního Chodova. Svým půvabem vás okouzlí mimo jiné české missky Eliška Bučková, Tereza Chlebovská, Lucie Křížková (Váchová) a Sarah Lilian Fischerová, jež na molech předvedou nejnovější trendy. Ve vybraných přehlídkových blocích představí svoji oděvní tvorbu také zástupci českého návrhářství Helena Fejková a mladý talent Marko Lopatić, který stojí za značkou Marco.in.

Paříž

Celým programem vás s vtipem a lehkostí provede oblíbený moderátor Tomáš Kraus.

Harmonogram módních přehlídek

13:00–13:30  Helena Fejková

14:30–15:00  Etam, Camaïeu

16:00–16:30  Oxalis dessous, Guess Jeans

17:30–18:00  Pierre Cardin, Marko.in

Dále se budou prezentovat značky: Vagabond, DEICHMANN, ALDO, ECCO a ALO diamonds.

Doprovodný program

Sobotní program Módního Chodova zpestří hudební a taneční čísla. Nenechte si ujít vystoupení saxofonisty nebo vítězky soutěže Česko Slovenské SuperStar Sabiny Křovákové, jež podpoří českou linku. Svůj talent předvedou i tanečníci ze skupiny Stormballet. V pasáži centra se pak těšte na setkání s akordeonistou či pouličním malířem, kteří umocní kouzelnou atmosféru Paříže.

Chuťové buňky potěšte během ochutnávek, které pro vás nachystá kavárna Starbucks Coffee.

Nechte se hýčkat péčí profesionálních vizážistek, navštivte ve dnech 30. 9. – 4. 10. od 14 do15 hodin parfumerii Douglas a užijte si Happy Hours s líčením zdarma. V pondělí 30. 9. od 16 hodin se pak přímo v této prodejně můžete bezplatně zúčastnit make-up school se značkou BB. Líčení zdarma pro vás připravila i francouzská značka kosmetiky Yves Rocher.

Autentickou inspiraci pro váš domov nabídne prodejna Á la Maison, která pro vás přichystala zajímavé nahlédnutí do pařížské výstavy designu.

Centrum Chodov hýčká věrné zákazníky

I v sobotu 28. září bude pro držitele věrnostních karet Centra Chodov otevřena VIP lounge s občerstvením.

  • Must-have tipy

Bez speciálních must-have tipů by se vaše skříň v nadcházejícím období rozhodně neměla obejít! Navíc je vybrané prodejny Centra Chodov jeho věrným zákazníkům nabízejí za zvýhodněných podmínek. Žhavé tipy značek centra se představí i ve skleněné vitríně v jeho pasáži. Nechte se nadchnout některými z nich!

Fashion Star

  • Interaktivní kiosek

Držitelé věrnostních karet mohou i v posledním týdnu soutěžit o lákavé ceny v interaktivním kiosku. K výhře stačí pouze poskládat interaktivní puzzle v daném časovém limitu.

Soutěže v rámci Módní kampaně

Následující soutěže o hodnotné ceny od partnerů akce probíhají v rámci celého Módního Chodova:

  • Soutěž „Fashion Star“

 

chodovFashion Star na Chodově

Centrum Chodov hledá nejstylověji oblečené návštěvníky. Budete to vy?

„Paparazzi“ Centra Chodov si vybírá ty, co mají styl! Nechte se přistihnout v outfitu, který je trendy a nejlépe se hodí k dané módní metropoli a vyhrajte dárkové poukázky prodejen centra nebo další stylové ceny. Outfity budou prezentovány na Facebooku Centra Chodov a ten nejlepší vybere ambasadorka celé akce topmodelka Tereza Maxová.

  • Módní pas

V rámci poznávání jednotlivých módních destinací, můžete sbírat razítka do módního pasu a získat vízum do světa módy. Za nákup v hodnotě nad 500 Kč v některé z vybraných prodejen dostanete u infostánku razítko do příslušné kolonky. Pokud získáte z každé módní destinace (Milán, New York, Londýn a Paříž v rámci jednotlivých týdnů) dvě razítka, uvedete kontaktní údaje a odevzdáte do 4. října pas v infostánku, zařadíte se do slosování o balíček cen v hodnotě 15 000 Kč. Losování proběhne pod dozorem notáře dne 7. října přímo v Centru Chodov.

  • Módní kvíz

Na facebookovém profilu centra si můžete vyzkoušet módní kvíz. Kdo odpoví správně na všech 7 otázek, bude oceněn.

  • Soutěž o šperk ALO Diamonds

Každou sobotu mohou dva šťastlivci vyhrát cenu z prodejny ALO Diamonds! Od 9 do 18 hodin můžete přímo v prodejně v Centru Chodov otipovat vystavený šperk (například jeho ryzost, počet karátů apod.). Autoři dvou nejpřesnějších odhadů získají šperk od společnosti ALO Diamonds. První kolo vyhlášení vítězů proběhne vždy po 2. bloku módních přehlídek, druhé pak po 4. bloku.

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov

Reklama