Paříž si nechali pořadatelé na konec. Jako zlatý hřeb. Francouzská móda je pověstná svým šarmem. Jestli tomu tak bude i na módních přehlídkách, o tom se přesvědčíte v průběhu tohoto týdne. Na co se můžete těšit?

Módní Chodov má za sebou poslední sobotu věnovanou módnímu městu. Paříž se stala symbolickou tečkou za měsícem plným módy, a my jsme opět byli u toho. Každý den vám představíme jednu značku, která může být inspirací k pověstnému francouzskému šarmu.

Na co se můžete těšit?

Přehlídkový blok tentokrát netradičně zahájila originální móda české návrhářky Heleny Fejkové. Její modely byly celý měsíc k vidění na figurínách, a tentokrát ožily díky atraktivním modelkám. Na přehlídku Heleny Fejkové se můžete podívat už zítra.

Další přehlídka patřila francouzské značce, se kterou vás seznamujeme v našich pravidelných outfitech. Značka Camaïeu. Sympatický obchod, kde za přijatelné ceny najdete úžasné oblečení a doplňky od trendových až po nadčasové.

Pařížský blok přehlídek zařadil i krásné kolekce prádla značek Etam a Oxalis dessous

Luxusní dámskou i pánskou módu prezentovala známá značka Guess Jeans.

V Paříži nemohla chybět kultovní značka Pierre Cardin, která představila elegantní pánskou módu.

Závěr patřil módní přehlídce značky Marko.in, která byla poctou nejen ženskému půvabu, ale i nespoutané krásy divokých zvířat. S motivem realistických tisků si na minimalisticky střižených šatech pohrál návrhář Marko Lopatič.

Na všech přehlídkách se představily doplňky značek Vagabond, HUMANIC, DEICHMANN, ALDO, ECCO a ALO diamonds.

Foto: Jakub Joachim

Reklama