Již tuto sobotu 14. září přivítá Módní Chodov atmosféru New Yorku. Bohatý program nabídne bloky módních přehlídek, krásu českým missek, hudební i taneční vystoupení, workshopy, ochutnávky a soutěže. Detailní program a další tipy amerického týdne Módního Chodova vám přinášíme na následujících řádcích.

New York: 14. září 2013

New york

V sobotu 14. září se Čtvercové náměstí Centra Chodov již podruhé promění v pulzující módní metropoli. Od 13 hodin zde odstartují v rámci hlavního programu Módního Chodova čtyři bloky přehlídek, během nichž se na molech představí mimo jiné missky Lucie Křížková (Váchová) nebo Lilian Sarah Fischerová. Odpolednem vás opět bude provázet oblíbený moderátor Tomáš Kraus.

Harmonogram módních přehlídek

13.00–13.30  C&A, Levi´s

14.30–15.00  New Yorker, s.Oliver

16.00–16.30  Esprit, O'Neill

17.30–18.00  Tom Tailor, Tommy Hilfiger

Dále se budou prezentovat značky: Aldo, Ecco, Vagabond, Six a Mania.

Doprovodný program

V průběhu sobotního módního odpoledne vystoupí prestižní taneční skupina The Pastels, která se v roce 2010 probojovala až do finále soutěže Česko Slovensko má talent. Na tu správnou newyorskou vlnu vás naladí melodie jazzové hudební kapely.

O občerstvení se tentokrát postará kavárna Starbucks Coffee, díky níž si americkou atmosféru vychutnáte i dalšími smysly.

Připraveno pro vás bude bytové poradenství designéra z à la Maison a workshop „Smoked Eyes“ značky MAC. Zájemkyně se do něj mohou přihlásit přímo v prodejně, absolvovat ho budou v úterý a čtvrtek od 17 hodin.

Návštěvníci se mohou také vyfotografovat u stylové fotostěny s newyorskou tematikou. Nejlepší snímek bude odměněn večeří pro čtyři osoby v restauraci KOBE v Centru Chodov. Fotografie zasílejte na email: soutez-vecere@centrumchodov.cz .

Centrum Chodov hýčká věrné zákazníky

Držitelé věrnostních karet Centra Chodov se mohou v sobotu 14. září opět těšit na VIP lounge s občerstvením.

  • Must-have tipy

Nabídka must-have tipů pro věrné zákazníky centra představí kousky, které by neměly ujít pozornosti žádného z milovníků módy. Nejžhavější novinky vybraných prodejen budou po celý týden vystaveny ve skleněné vitríně v pasáži Centra Chodov. Věrní zákazníci je navíc mohou zakoupit za zvýhodněných podmínek. Nechte se inspirovat některými z nich!

Tipy

  • Interaktivní kiosek

Držitelé věrnostních karet mohou po celý měsíc soutěžit o lákavé ceny v interaktivním kiosku. K výhře stačí pouze poskládat interaktivní puzzle v daném časovém limitu.

chodovSoutěžte o ceny Diesel!

Centrum Chodov si pro vás připravilo jednoduchý kvíz. Odpovězte a vyhrajte náramky Diesel!

Soutěže v rámci Módní kampaně

Následující soutěže o hodnotné ceny od partnerů akce budou probíhat v rámci celého Módního Chodova:

  • Soutěž „Fashion Star“

 „Paparazzi“ Centra Chodov si vybírá ty, co mají styl! Nechte se přistihnout v outfitu, který je trendy a nejlépe se hodí k dané módní metropoli a vyhrajte dárkové poukázky prodejen centra nebo další stylové ceny. Outfity budou prezentovány na Facebooku Centra Chodov a ten nejlepší vybere ambasadorka celé akce topmodelka Tereza Maxová.

  • Módní kvíz

Na facebookovém profilu centra si můžete také vyzkoušet módní kvíz. Kdo odpoví správně na všech 7 otázek, bude oceněn.

  • Módní pas

V rámci poznávání jednotlivých módních destinací můžete sbírat razítka do módního pasu a získat vízum do světa módy. Za nákup v hodnotě nad 500 Kč v některé z vybraných prodejen dostanete u infostánku razítko do příslušné kolonky. Pokud získáte z každé módní destinace (Milán, New York, Londýn a Paříž v rámci jednotlivých týdnů) dvě razítka, uvedete kontaktní údaje a odevzdáte do 4. října pas v infostánku, zařadíte se do slosování o balíček cen v hodnotě 15 000 Kč. Losování proběhne pod dozorem notáře dne 7. října přímo v Centru Chodov.

  • Soutěž o šperk ALO Diamonds

Každou sobotu mohou dva šťastlivci vyhrát cenu z prodejny ALO Diamonds! Od 9 do 18 hodin můžete přímo v prodejně v Centru Chodov otipovat vystavený šperk (například jeho ryzost, počet karátů apod.). Autoři dvou nejpřesnějších odhadů získají šperk od společnosti ALO Diamonds. První kolo vyhlášení vítězů proběhne vždy po 2. bloku módních přehlídek, druhé pak po 4. bloku.

Reklama