Za vintage do Londýna

Pokud rády lovíte nečekané kousky na blešácích, trzích nebo v second-handech, vyrazte do Londýna. Okolí Camden Lock Marketu je ráj pro všechny milovníky vintage módy. Vybere si opravdu každý!

Stockholm plný stylu

Bývaly doby, kdy se za stylem mířilo do Paříže, teď milovníci módy sledují jinou žhavou metropoli – Stockholm. Domov oblíbených značek jako je Acne Studios, COS, Cheap Monday, Other Stories nebo Filippa K. Oblečení, které si musí zamilovat snad každá žena, která si potrpí na kvalitu, minimalismus a jedinečnost.

Hipsterský Berlín

Je skoro za „rohem“ a je rájem hipsterů. Takový je Berlín. Vyrazte sem, půjčte si za pár eur kolo, povečeřte u Pana Vuonga a nakupujte ve velkém. Najdete tu oblíbený a obrovský Primark, švédské značky (viz výše), ale i starou dobrou klasiku jako je Zara nebo H&M. Berlín vás bude bavit!

Za vůněmi do Grasse

Ve francouzské Provence leží malé městečko Grasse. Je to město květinových zahrad, vůní a hlavně parfémů. Ingredience zde pěstují i takové značky jako je L’Occitane.
Zajeďte se podívat do provoněného mezinárodního muzea parfémů nebo do proslulé výrobny parfémů Fragonard. Určitě neodjedete s prázdnou.

Za jistotou do Paříže

Mekka módy, lásky, křupavých croissantů a těch nejroztomilejších makronek Ladurée. Až se posilníte sklenkou vynikajícího Bordeaux, vyšlápnete si na Eiffelovku, zamiřte na Elysejská pole nebo do okolí Louvru a trochu provětrejte kreditku. Těch možností a materiálních lákadel je tu přímo nespočet. Ach...

Do Dubaje na boty

Slyšely jste někdy o obchodním domě, kde najdete jen a jen boty? Tak pokud ne, v Dubaji jeden takový stojí. Jmenuje se Level Shoe District a je tu více jak 350 značek a 40 obuvnických butiků na jednom místě. Ráj.

Také si přečtěte:

Uložit

Reklama