Letošní podzimní a zimní kolekce značky Didriksons1913 se zaměřuje především na městskou módu a funkční oblečení pro děti a juniory. Kolekce městské módy si zachovává skandinávský styl, novinkou je řada nových prvků a lesklých materiálů, které rozhodně zaujmou pozornost. Ani outdoorová móda však nezůstává stranou a díky své atraktivnosti ji stále častěji můžeme vídat v ulicích měst.Didrikson

Urban kolekce opět nabízí své tradiční kabáty tříčtvrteční délky, a to jak v dámské, tak i v pánské kolekci. Představitelkou tohoto klasického tradičního stylu je kabát Isabelle, který nabízíme v černé a fialové variantě.

Pro vyšší dámské postavy nabízí Didriksons1913 dámský dlouhý zateplený kabát Elly v módní fialovo-hnědé kombinaci. Oblíbená bílá a černá barva zůstávají i v letošní nabídce.

DidriksonNovinkou Urban kolekce jsou lesklé materiály či embossing, lesklý potisk na svrchní části materiálu. Nechybí opět populární kožešiny všité u kapucí, ale i uvnitř kabátů.

Nutno zmínit, že veškeré modely Urban kolekce jsou nejen módní, ale i funkční a naprosto vodě i větru odolné (lepené švy) při zachování dostatečné prodyšnosti materiálu.

Stále častěji se setkáváme v ulicích měst s outdoorovou módou. Je to trend, který zaznamenala i značka Didriksons1913. Zástupcem tohoto módního směru je nepochybně bunda Polariskolekce Outdoor Performance. Měkká, lehká, pohodlná bunda (zateplená dutým vláknem Comfortmax) s kapucí a v super barevných kombinacích pro ženy i muže Vás rozhodně nezklame. 

Didrikson

Dámské modely značky Didriksons1913 nabízíme ve velikostech 36–44.

Neváhejte, v kabátech Didriksons1913 budete nejen originální, ale i praktická a zima Vás rozhodně nezaskočí!

Více na www.didriksons1913.cz

Reklama