Domácnost

Moderní podpalovače SOLO usnadní rozdělávání ohně i bez třísek

Pro ty z nás, kteří si nepotřebují dokazovat skautské dovednosti při rozdělání ohně v krbu či kamnech, nabízí tradiční česká značka SOLO pomoc v podobě přírodních ekologických podpalovačů, se kterými rozděláte oheň za každého počasí. Tři nové produkty jsou vyrobeny z obnovitelných materiálů bez jakékoliv zátěže na přírodu. Jejich hoření je zcela bez zápachu a sazí. Využít je lze při zapalování dřeva, briket i uhlí. Oproti petrolejovým je trojice ekologických podpalovačů doporučována výrobci krbových kamen, protože nepoškozují litinový vnitřek kamen.

Solo

Krby či krbová kamna dodávají našim obydlím v nastávajícím sychravém období nejen teplo, ale také neopakovatelné kouzlo. Pohled na oheň je uklidňující, v kombinaci s teplem vytváří útulné prostředí a naplňuje známé rčení o „teple domova“. Co nám však někdy může pořádně „zatopit“, je samotné rozdělávání ohně. S novými podpalovači tradiční sirkařské značky SOLO si poradíte i bez hromady novin, třísek, a navíc i s mokrými polínky. Na výběr jsou tyto tři produkty:

Solo

 • SOLO EKOLOGICKÝ PODPALOVAČ ZÁPALKA 2 v 1 – hřebenové zápalky jsou vyrobeny z dřevo-vláknité desky a jejich špičky jsou opatřeny hlavičkou se zápalkovou hmotou. Uloženy jsou v krabičce se škrtátkem - liniovým škrtacím nátěrem na jedné straně, takže nepotřebujete sirky k jejich zažehnutí. Díky napuštění parafínem hoří Solo podpalovač zápalka až 8 minut. Použití je velmi snadné, jednoduše si ulomíte jeden trojúhelníček, škrtnete a vložíte k připravenému dřevu. Využití je pestré – jak pro zahradní grily, kotle, domácí krby, tak i třeba pro ohniště. Více na www.solo.cz.
 • Solo
 • SOLO EKOLOGICKÝ PODPALOVAČ SVITKY – svitky z dřevité vlny původem z Orlických hor představují intenzivnější podpalovač – svitky snadno a intenzivně rozhoří. Jsou napuštěné parafínem, který zajistí bezproblémové zapálení jakéhokoliv topného materiálu. Tyto svitky jsou oblíbené u výrobců krbových kamen, nepoškozují totiž litinový vnitřek kamen. Solo podpalovač svitky je k dostání v balení s 32 kusy. Historie tohoto produktu je více než 100 let stará, kdy se svitky využívaly k podpalování kotlů parníků. Svitky hoří po dobu 10 – 12 minut, bez jakéhokoliv zápachu a poradí si i s navlhlým dřevem. Více na www.solo.cz.  
 • Solo
 • SOLO EXTRA SILNÝ EKOLOGICKÝ PODPALOVAČ – kostky ze slisovaných dřevěných pilin jsou vhodné k podpalu i větších nebo ne zcela suchých polínek díky délce hoření 15 až 17 minut. Jsou napuštěné parafínem a po zapálení hoří dlouhotrvajícím intenzivním žárem, samozřejmě bez jakéhokoliv zápachu. V balení je 20 kostek a hodí se k rozpálení grilů, krbů, kamen i kotlů. Z uvedených podpalovačů patří mezi nejsilnější. Více na www.solo.cz.
 • Solo
   
14.10.2013 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] kobližka [*]

  Věrulinka — #1 Musíš hledat jinde,třeba tad,male cena je zřemě dost vysoká.

  http://www.krby-krbova-kamna.centrumkrbu.cz/podpalovace-krbove-zapalky.html

  superkarma: 0 14.10.2013, 12:09:30
 2. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  do prčic práce, nikde neuvádí cenu Sml31Sml15

  1. na komentář reaguje kobližka — #2
  superkarma: 0 14.10.2013, 11:13:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme