Žádná seriózní prognóza o tom, jaká bude letošní zima, bohužel neexistuje. Jasno však máme v novinkách, které značka Relax letos nabízí. Zákaznící se mohou těšit nejenom na desítky nových modelů podle nejnovějších trendů, ale také na vylepšení těch nejúspěšnějších z minulých kolekcí. Hlavním benefitem nadále zůstává vysoká kvalita výrobků za příznivou cenu napříč celým sortimentem.

ČEPICE

sportHlavní je mít pod čepicí a vybrat si tu správnou! V první řadě je důležité si ujasnit, k čemu a kam chci čepice nosit. Jestli ke sportovnímu outfitu nebo spíš elegantnímu. Neméně důležitá je při rozhodování funkčnost, styl a barva. „Zákazník, který přijde k nám na prodejnu s tím, že mu žádná čepice nesluší, většinou s nějakou spokojeně odchází. Určitě stojí za to vyzkoušet i nové kombinace třeba s módními pletenými tunely,“ říká Simon Friedrich, produktový manažer značky Relax.   

Za zmínku určitě stojí, že všechny čepice značky Relax se vyrábí v České republice.

Městský styl

I letos zůstávají hitem elegantní pletené čepice z hrubé příze s kožešinovou aplikací. Populární jsou odstíny béžové s melírem, barva kapučína, ale i šedá s modrou a nepřehlédnutelné neonové barvy. Novinkou jsou zvířecí motivy. Vybrané modely jsou zdobeny kamínky Swarowski nebo pravou kožešinou z králíka. Hřejí, krásně vypadaj a hlavně sedí…vyzkoušenoJ.

čepice

Sportovní čepice

čepiceFunkční zimní čepice jsou určeny hlavně pro sportovní aktivity. Čepice jsou vyrobeny z kvalitního úpletu, který obsahuje vysoký podíl ovčí vlny Merino. Ta výborně izoluje a pomáhá tak udržovat stálou tělesnou teplotu za jakýchkoli podmínek. Podšívka z vlákna Polycolon nenasákne vlhkost a odvádí pot. Hlavu tak máte v teple i v suchu a bude vám blaze při jakékoliv zimní aktivitě

Dětské a juniorské čepice

čepiceDětská kolekce je veselá a přitom praktická. Nechybí žádané ušanky, aby malým průzkumníkům netáhlo na uši. Nabízíme i juniorskou kolekci ve stejném designu jako čepice pro dospělé. Děti tak mohou ladit s rodiči, což si alespoň ty menší většinou přejí.

 

LYŽAŘSKÉ HELMY

helmaLyžařská helma se stala v posledních letech nepostradatelnou součástí vybavení mnoha lyžařů nejenom dětí. Jedná se o bezpečností prvek, který nás může v mnoha kolizních situacích ochránit před otřesem mozku a jiným zraněním.  

„Většina našich modelů je vyrobena technologií přímého vstřikování tzv. in-mould technologií, díky které jsme schopni nabídnout zákazníkům maximální bezpečnost a vysoký komfort při zachování nízké hmotnosti. Všechny helmy nabízí plynulé nastavení velikosti, převažuje aktivní ventilace, takže si odvětrávání můžete korigovat podle svých potřeb. Vnitřní podšívka se dá vyndat a vyprat. Letos je novinkou helmav našem sortimentu helma s odnímatelným štítem, který nahrazuje lyžařské brýle. Štít je možné dokoupit i v jiném barevném provedení podle intenzity slunečního záření. Podotýkám, že všechny naše helmy prošly náročnými bezpečnostními testy v akreditovaných laboratořích a splňují normu CE EN 1077,“ dodává Simon Friedrich.  

Při výběru dětské helmy je důležitá nízká hmotnost, aby krční svaly byly zatěžovány při celodenním lyžování co nejméně a předešli jsme tak větší únavě dítěte. A proto i v dětské kolekci jsou používány nejmodernější postupy a technologie. Vnitřní výstelka je příjemně měkká a hřejivá. Kvůli snadné manipulaci je odvětrávání již zabudované. Nejmenším lyžařům se budou určitě líbit helmy s roztomilými potisky. Větší děti se snaží být většinou za každou cenu nepřehlédnutelní. Juniorské helmy v moderních barvách a provedeních jim v tom určitě pomohou.             

helmabrýle                     

LYŽAŘSKÉ BRÝLE

Lyžařské brýle jsou další neodmyslitelnou součástí lyžařské výbavy. Nejenom, že zlepšují viditelnost, ať už v mlze nebo na přímém slunci, ale také poskytují tepelnou ochranu před chladem a chrání oko před mechanickým poškozením.

„Nejdůležitější součástí lyžařských brýlí je tzv. zorník, jehož hlavní funkcí je filtrace světla. Podle toho, kolik světla pohlcuje, se rozlišuje několik ochranných stupňů. Zjednodušeně řečeno, jiné brýle si vyberete, když lyžujete převážně v našich podmínkách a jiné si koupíte na sjezdovky do Alp. Všechny naše brýle včetně těch dětských mají dvojitou nerozbitnou čočku

brýlez polykarbonátu, s protizamlžovací úpravou a UV 400 ochranou. Výsledkem je jasný pohled a ničím nerušená jízda,“ upřesňuje Simon Friedrich.              

Letošním trendem, stejně jako loni, jsou tzv. bezrámové brýle, které poskytují lyžaři lepší periferní vidění. Stříbrné a duhové barvy zorníků povyšují některé brýle na nepřehlédnutelný designový doplněk. Díky ergonomicky tvarované pěně si v nové kolekci vyberou i ženy s drobným obličejem.

O společnosti

Společnost Viasol a.s. patří mezi největší české výrobce a dovozce slunečních a sportovních brýlí. Své výrobky pod značkou Relax, mezi které již také 10 let patří lyžařské brýle, helmy, rukavice, čepice a další doplňky, prodává v ČR ve svých 15ti maloobchodních prodejnách a také prostřednictvím propracované distribuční sítě v dalších 500 obchodech. Značka si našla své zákazníky také na zahraničních trzích. Celkem se jedná o 15 zemí, mezi které patří: Francie, Španělko, Německo, Polsko, Maďarsko, Rusko atd. Viasol a.s. spolupracuje s významnými partnery jakou jsou Ray Ban, Polaroid, Bolle a další.  Značka Relax je pro zákazníky synonymem širokého sortimentu kvalitních módních a sportovních doplňků za příznivé ceny. www.relaxworld.cz.

Reklama