Sympatická Klára Doležalová se už víc jak rok objevuje na televizní obrazovce televize Prima po boku moderátora Karla Voříška. Práci snů si užívá, k tomu má dvě krásné dcery, Miu (5) a Natálku (12), a šťastné manželství. A která z holčiček je větší parádnice a proč může starší dcera nosit její boty? Vysoká brunetka, která se objevila na otevření Lancôme Beauty Institute v centru Prahy, poskytla našemu magazínu krátký rozhovor.

klara1

Klára Doležalová se starší dcerou Natálkou.

Jak o sebe pečujete, máte nějaký ranní rituál?
Musím říct, že jsem se v pětatřiceti letech seznámila s jednou báječnou paní, a ta mi vysvětlila, jaký je rozdíl mezi drahou a levnou kosmetikou. Přestala jsem kupovat více levných výrobků a začala jsem kupovat méně těch dražších. A od té doby to tak mám. Mám své značky a krémy a jsem zatížená na kvalitní pěstící kosmetiku. Pleť čistím ráno a večer a používám hydratační krém.

Opravdu „ty dražší“ fungují?
Chce to zkoušet a časem přijdete na to, co na vás funguje. Ale myslím si, že v zásadě mají ten správný účinek. Ale musíte k tomu dodržovat určitá pravidla. Chce to pravidelnost, když se namažete jednou za měsíc, tak to účinek nemá.

Před vstupem na televizní obrazovku strávíte nějaký čas v maskérně, netrpí vaše pleť tím nánosem make-upu?
Trpí hrozně. Když nemusím do televize, tak se prakticky nelíčím. Nemám odvahu na sebe cokoliv dát (směje se). Ale teď už mi trochu otrnulo a sem tam si lehký make-up udělám. Pleť trpí, i když v maskérně používají kvalitní kosmetiku. Je to ale velký nános a pleť se pod světly potí a nedýchá. Takže když přiběhnu ze zpráv domů, tak první věc, co udělám, je, že se celá odlíčím. Umyju si obličej. Kolikrát mám nalíčený i dekolt a paže, takže vlezu do sprchy, celá se vydrbu a natřu si tělo výživným krémem. To je nutnost.

klara2

Moderátorce dělala doprovod na otevření kosmetického salonu do centra Prahy její starší dcera.

Používáte nějakou kosmetickou vychytávku?
Ano. Bázi pod make-up. Díky němu vám pak make-up nezaleze tolik do pórů. Ochrání pleť.

Máte krásnou pleť. Hrají u vás velkou roli geny?
Já myslím, že ano. Maminka nemá žádné vrásky. Ale myslím si, že to stejně nestačí, k pleti se musíte chovat hezky.

Máte dvě dcery. Jak to má se šminkami ta starší?
Lakují si nehty na nohou. Přes léto je to povinnost, navíc to vidí u mne.

Takže jsou holčičky parádnice?
Ta mladší je víc na parádu než ta starší. A víc to řeší. Mladší dcera si půjčuje moje boty, starší už se neptá a rovnou v nich odchází, protože má ve dvanácti letech stejnou velikost nohy jako já (směje se). Devětatřicítku. Doufám, že se to zastaví a nejlépe na čtyřicítce, aby nemohla pořád nosit moje boty (směje se).

Čtěte také:

Reklama