Hřejivě chic

módaMrazivé počasí nebude mít šanci pokud se inspirujete seriálou Carrie ze Sexu ve městě a pořídíte si teplou, ale zároveň vypasovanou bundu s kapucí.
K tomu stačí doplnit svetr s motivy roztomilého zvířátka (prudce IN!), klasické úzké džíny a kotníčkové boty v krémové barvě.

Opravdová trendsetterka

módaChladné počasí vám nemůže zabránit zářit jako hollywoodská star. Milujete extravagantní módu jako Rihanna, ale zároveň nechcete „klepat kosu“? Pak vsaďte na kostkovanou košili, rovné džíny klasického střihu a vypasovanou vestičku z umělé kožešiny.
Stačí doplnit výrazným doplňkem jako je třeba široká stuha do vlasů a budete si připadat jako na hollywoodském chodníku slávy.

Sexy dřevorubec

módaAktuální trend v pánské módě sluší všem mužům bez rozdílu. Kostkovaná košile, tmavě modré džíny rovného střihu a pořádně teplá bunda. Jednoduché, praktické a zároveň v kurzu.
Své o tom ví i herec Gerald Butler, který si tento outfit na zimu doslova zamiloval.

Víkendový pohodář

módaVíte, jak vypadá nejlepší outfit pro volný čas? Je pohodlný a stylový zároveň! Své o tom ví i herec James Marsden, kterého můžete znát například z oblíbené romantické komedie 27 šatů.
Tento bývalý model miluje jednoduché džíny, které ve dnech odpočinku kombinuje s trendy kostkou a hřejivou bundou, která má ovšem výraznou siluetu. Následujte ho a budete se těšit ze záplavy obdivných pohledů!

Reklama