Módu Jaroslavy Procházkové sleduji už dlouho. Její nápady a invence nestárnou. Zůstává věrná svému rukopisu, a drží krok s dobou. Málokterý návrhář se může pochlubit, že v jeho modelech můžou chodit ženy všech generací a budou vypadat skvěle. Nevěříte? Podívejte se na její nejnovější přehlídku a určitě mi dáte za pravdu.

móda

Podzimně laděná atmosféra s malebnými tóny přírody nás jako pomyslná niť „vede“ celou kolekcí, která je rozdělena do barevných celků, v nichž se prolínají úplety s šitými modely. Vždy zkombinované tak, aby navzájem vytvářely pocit útulnosti.

  • Béžovo-krémová řada je elegantní, ale zároveň může uspokojovat i touhu po osobním komfortu.
  • Řada, jejímž základem jsou výrazně barevné vzory na lehce saténovém podkladu, je v kombinaci s výrazně žlutým akcentem vyvolává pocit sebejistoty, ženské agresivity, i důstojné koketnosti.
  • Šedá v různých barevných variantách je zárukou sofistikovanosti a dává nositelkám volnost v možnosti kombinovat. Tímto způsobem si tak můžou volit image, jakou se chceme prezentovat a působit na naše okolí.

Kolekce působí velmi pohodově, je plná záhad a tajemností. Zároveň však představuje velkou variabilitu při použití jednotlivých elementů. Výsledkem může být outfit pro denní nošení, ale i pro slavnostnější příležitosti.

Oblečení z kolekce Podzim/Zima 2016 i nadále rozvíjí myšlenku použitelnosti oděvu mnohoúčelově. Díky nové technologii zpracování úpletu ve fázi konfekčního zakončení lze oděv používat z lícové i z rubové strany. Dva typy výstřihů potom umožnují používaní oděvu jak zepředu, tak i zezadu.

Znamená to, že koupí jednoho kusu dostane zákaznice čtyři možnosti, jak ho nosit.

Tím se rozšiřuje i jeho uplatnění mezi generacemi. Jinak ho bude nosit zralá žena a jinak její dcera, nebo dokonce vnučka.

A nutno podotknout, že všechny ženy napříč generacemi budou v modelech Jaroslavy Procházkové vypadat skvěle.

Čtěte také:

Reklama