Bulvár

Model ala maminka


Ahojky všem,

tak přesně tohle znám. Asi rok bydlím s přítelem.

On bydlí poprvé od rodičů a podle toho to vypadalo. Kde mu co upadlo, tam to nechal, nádobí po sobě neumyl a strašně se divil, že  pejsek se sám nedojde vyčurat, že se musí občas zvednout a s pejskem dojít.

No přesně jak píšete, docela dlouho jsem jak trubka všechno dělala za něj, až mi to došlo. Vždyť on chodí do školy a vůbec nic nedělá, a já přijdu po devíti hodinách z práce a makám jak fretka. Tak mi prostě praskly nervy a hodili jsme "vážnou debatu".

Ale znáte to, jako když nadáváte dítěti... jedním uchem sem a druhým tam. Teda to jsem si myslela. Od té doby přijdu domů, většinou je umyté nádobí, pejsek vyvenčený a občas je i vypráno a vyžehleno a ani moc nedržkuje ;-))

Ono je asi opravdu zapotřebí si s tím chlapem popovídat a vyříkat si to, jinak dál spokojeně pokračuje v modelu ala maminka ;-)

krásný den Ajiii

 

Milá Ajiii, moc děkuji za Tvůj příspěvek. Přesně o tom to je. Vyříkat si to. Když slova padnou na úrodnou půdu jako u vás, je všechno v tom nejlepším pořádku. Horší to je, když se hošík odmítá svých privilegií vzdát. A ještě horší je, když to považuje za samozřejmost... ve stylu. ty jsi přece od toho.
Moc Ti přeju, že se u vás vše urovnalo a našli jste společný model, jak si vzájemně vyjít vstříc.

A jaké máte zkušenosti vy? Nesete si ze svého dětství návyky, které vás nutí o chlapa pečovat do rotrhání těla, anebo žijete tak, jak se na dnešní dobu sluší a patří? Napište mi vaše postřehy a názory. Případně návody, jak naučit domácího povaleče přiložit ruku k dílu.

redakce@zena-in.cz

Vybrané příspěvky odměním hezkým dárkem. Na všechny se těší

 

   
03.08.2005 - Společnost - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [9] femme [*]

  proto je potřeba ohýbat stromek, dokud je mladý a poddajný

  superkarma: 0 03.08.2005, 17:11:20
 2. avatar
  [8] Julča [*]

  Ajiii: taky jsem to použila,ale ne děti.Nejvíc mně vytočí,když uklidím a za chvilku to není poznat.Tak vždycky ze mně vyjede,že nejsem nikoho služka

  superkarma: 0 03.08.2005, 11:15:02
 3. avatar
  [5] Fripa [*]

  jituha: jen aby mu to vydrželo, viď Ajiii....

  superkarma: 0 03.08.2005, 09:50:29
 4. [3] xenie [*]

  připomínka Meryl : "A ještě horší je, když to považuje za samozřejmost... ve stylu - ty jsi přece od toho" - tak přesně to mi pění krev, ženská není do háje uklízečka a kuchařka, ale partnerka ! ach jo, kdy si to ti češi uvědomí...btw proto nechci a nemám čecha

  superkarma: 0 03.08.2005, 09:33:35
 5. avatar
  [2] Nikusa [*]

  Dala jsem to přečíst svému synovi(stejný případ),snad se poučí!Je to moc hodný kluk,velká citlivka,ale šííííílený bordelář a pohodář.

  superkarma: 0 03.08.2005, 09:29:27
 6. avatar
  [1] soptice [*]

  superkarma: 0 03.08.2005, 09:24:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme