Možná to máte podobné. Chcete si koupit něco na sebe, a když se vám podaří vyrazit do obchodního domu, nakonec stejně skončíte v dětském oddělení. :) Každá maminka chce, aby její dítko vypadalo trendy. Móda pro nejmenší není levnou záležitostí, zvlášť chcete-li jim dopřát kvalitu.

Naštěstí výběr je pestrý, nemusíte kupovat drahé oblečení a vaše miminko, batole či větší dítko může chodit jako ze škatulky. A v čem budou vaši „špunti“ v zimě in?

„Malý dospělák“

Je to roztomilé, když má chlapeček kravatu jako tatínek, a každá maminka se rozněžní, když uvidí mini verzi sukně či vesty, jakou má sama v šatníku. :) Dnes už v každém druhém obchodě narazíte na dětské oddělení, kde najdete zmenšené kopie oblečení z dospělácké sekce.

Teplé svršky pro špunty

dětiA co jim bude slušet? Roztomile váš chlapeček bude vypadat určitě v tak zvaném námořnickém stylu, v šatníku žádného malého modela by proto neměly chybět proužky. I klukům sluší veselé barvy, jako je červená, oranžová, žlutá, světle modrá, ale velice módní je také khaki nebo šedá.

Ve školce či v dětské herně kluci udělají parádu například v originálním v tričku s dlouhým rukávem, v roztomilé mikině s kapucí s opičkou nebo manšestrových kalhotách či lacláčcích.

Holčičky budou zase k zulíbání ve sladké růžové, červené, ale i v modré barvě v různých odstínech. Do zimní výbavy pořiďte malým princeznám teplé šaty, sukně a legíny, jednobarevné, s potisky nebo zvířecími vzory či velkými květy.

Na zimu nezapomeňte vybavit své „malé uličníky“ hřejivou kombinézou, šálou, čepicí a teplými rukavicemi.

Pokud hledáte inspiraci, nakoukněte do naší fotogalerie a inspirujte se:

Ilustrační foto: Lindex

Reklama